شبکه های اجتماعی نقش مهمی در میشرفت یک سایت دارند و اگر چند روزی از وبمستری شما و مدیریت یک سایت بگذرد قطعا تاثیر شبکه های اجتماعی را در سایت خود مشاهده خواهید کرد . شبکه های اجتماعی با اشتراک گذاری مطالب شما باعث می شوند سایر کاربران نیز مطالب سایت شما را مشاهده کنند و با بازدید از آن ، سبب میشرفت سایت شما شوند . همچنین شبکه های اجتماعی تاثیر به سزایی در موتور های جستجو دارند . در این مطلب به شما چند افزونه فوق العاده کاربردی را معرفی می کنیم که توسط آن قادر به اشتراک گذاری سایت خود در شبکه های اجتماعی خواهید بود . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های این افزونه های کاربردی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی همراه باشید .

معرفی چند افزونه کاربردی برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

افزونه Social Media Widget برای وردپرس :

این افزونه با جای دادن تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی در خود ، شما را قادر به اشتراک گذاری سایت در بیش از 40 شبکه اجتماعی مطرح دنیا می سازد و با اشتراک سایت می توانید کاربران شبکه اجتماعی را ترغیب به بازدید از سایت نمایید .

افزونه Brankic Social Media Widget برای وردپرس :

اگر به فکر اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی با استایلی زیبا هستید و فرصت این کار را ندارید، به هیچ عنوان این افزونه را از دست ندهید .

افزونه WP MashSocial Widget برای وردپرس :

اگر به فکر اشتراک گذاری سایت در شبکه های اجتماعی به گونه ای خاص و جدید هستید ، افزونه فوق العاده زیبا و حرفه ای WP MashSocial Widget را از دست ندهید .

افزونه Social Toolbar برای وردپرس :

اگر به فکر اشتراک گذاری سایت در شبکه های اجتماعی به گونه ای متفاوت هستید ، این افزونه بهترین انتخاب برای شماست ! این افزونه با ایجاد نوار ابزار در سایت ، به شما قابلیت اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را می دهد که می توانید توسط آن ، آخرین توئیت های سایت را نیز نمایش دهید .

اگر به فکر اشتراک گذاری مطالب در سبکه های اجتماعی هستید و متوجه اهمیت آن نیز شده اید ، افزونه های معرفی شده را از دست ندهید و متناسب با نیاز خود ، یکی از آنها را انتخاب نمایید .

امتیاز شما از 1 تا 5