تکنیکی برای دیده شدن محصولات ووکامرس در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در سایت های دیگر همواره از جمله پر هزینه ترین راه ها برای افزایش بازدید و بیشتر دیده شدن است.. در صورتی که میتوان با راه های کم هزینه تر بازدید سایت را بالا برد و در آمد بیشتری به دست آورد.

یکی از بهترین راه های افزایش فروش یا بازدید شبکه های اجتماعی هستند که با اشتراک مطالب در شبکه های همچون ویتر ، گوگل پلاس،فیسبوک و همچنین اینستاگرام که از همه پر طرفدارتر و محبوب تر است می توانید به راحتی فروش خود را بالا ببرید.

تکنیکی برای دیده شدن محصولات ووکامرس در شبکه های اجتماعی

تکنیکی برای دیده شدن محصولات ووکامرس در شبکه های اجتماعی

و اما تکنیک ما برای افزایش اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی افزونه YITH WooCommerce Share For Discounts است که به ازای هر اشتراک تخفیفی را برای خرید محصول مورد نظر به کاربر میدهد که اینگونه باعث میشود کاربران برای اشتراک مطالب مشتاق تر شوند و هر روز مطالب بیشتری از سایت شما در شبکه های اجتماعی توسط کاربران مختلف به اشتراک گذاشته شود.

پس از نصب افزونه از منوی yith plugins بر روی گزینه Share For Discounts کلیک نمایید تا وارد تنظیمات افزونه شوید. در صفحه اول با انتخاب گزینه Enable YITH WooCommerce Share For Discounts افزونه را فعال کنید.

سپس با انتخاب هر یک از شبکه های اجتماعی مورد نظر اطلاعات اکانت خود در این شبکه اجتماعی را در قسمت تنظیمات مربوطه قرار دهید تا دکمه اشتراک گذاری آن فعال شود.

تخفیفی که به طور پیش فرض این افزونه به ازای اشتراک مطالب برای هر کاربر در نظر میگیرد 10% می باشد. برای تغییر آن میتوانید به فایلclass.yith-wc-share-for-discounts در قالب سایت مراجعه کنید و در خط 322 مقدار 10% را به مقدار مورد نظر خود تغییر دهید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.