پرکاربردترین افزونه های وردپرس

افزونه های زیادی وجود دارند که وجود برخی از آنها در هر سایتی ضروری و لازم است. از جمله مهم ترین و بهترین این افزونه ها را در این مطلب معرفی خواهیم کرد.

پرکاربردترین افزونه های وردپرس

 

1. Testimonials Widget

این پلاگین این امکان را به شما میدهد تا محتویات سایت خود را به صورت تصادفی در هر قسمت از سایت خود قرار دهید تا با استفاده از آن بازدید از مطالب خاصی از سایتتان را بالا ببرید.

2. BackupBuddy

پشتیبان گیری یکی از اصول حفاظتی برای پیشگیری از هر گونه خلل در سایت است. اگر با تغییر یک پلاگین و یا قالب سایت اطلاعاتی از سایت شما از دست برود با استفاده از فایل پشتیبان میتوانید این اطلاعات را بازگردانید. BackupBuddy به صورت خودکار از پایگاه داده و فایل های سایت شما پشتیبان میگیرد و آنها را بر روی یک فضای ابری ذخیره میکند. در صورت ایجاد هر گونه مشکل در سایت میتوانید به راحتی اطلاعات ذخیره شده را بازگردانید.

3. TablePress

ویرایشگر پیش فرض وردپرس امکانی برای ایجاد جداول ندارد.بنابر این برای ایجاد جداول نیاز به افزونه یا پلاگین خاصی دارید تا امکان افزودن جدول به متن را به شما بدهد. TablePress یکی از بهترین افزونه ها برای ایجاد جداول زیبا است که بدون نوشتن حتی یک خط کد HTML میتوانید جداول دلخواه را ایجاد کنید.

4.Quick and Easy FAQ

اگر به دنبال افزونه ای برای ایجاد بخش سوالات متداول هستید سریع ترین و آسان ترین راه استفاده از پلاگین Quick and Easy FAQ می باشد.با استفاده از این پلاگین شما میتوانید سوالات متداول را به همراه پاسخ  آنها را با طرحی زیبا بر روی وب سایت خود قرار دهید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.