آموزش فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس با استفاده از کد

یکی از مواردی که اهمیت بسیار زیادی از نظر موتور های جستجو دارد، لینک ها و ساختار آنها می باشند که در رتبه بندی سایت ها نیز نقش دارند. اگر شما نیز مدیر یکی از سایت های وردپرسی باشید حتما تا کنون بخشی به نام پیوند های یکتا را مشاهده نموده اید و متوجه نحوه عملکرد این بخش شده اید! بخش پیوند های یکتا وردپرس به شما کمک می کند تا با تغییر ساختار لینک مطالب بتوانید سایت خود را از نظر موتور های جستجو به سایتی بهینه و حرفه ای تبدیل نمایید. یکی دیگر از مواردی که ممکن است در وردپرسی مشاهده نکرده باشید بخش مدیریت لینک ها می باشد که کاربردی متفاوت با پیوند ها دارد. در ادامه با ما و آموزش وردپرس فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس با استفاده از کد همراه باشید.

آموزش فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس با استفاده از کد

آموزش فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس با استفاده از کد

مدیریت پیوند ها در سایت شامل تمامی لینک هایی می شود که شما کاربران در سایت استفاده می کنید که شامل لینک های خروجی و ورودی می شود که چنین مواردی از نظر موتور های جستجو حائز اهمیت زیادی هستند که باید به آنها توجه نمود. در این بخش قصد داریم با معرفی قطعه کدی در وردپرس به شما کمک کنیم تا بتوانید بخش مدیریت پیوند ها را در سایت وردپرسی خود فعال نمایید تا یدرتمند تر از قبل لینک های خود را مدیریت کنید. برای اینکار از طریق بخش توابع قالب یا همان فایل Function.php اقدام به قرار دادن کد زیر نمایید:

 add_filter( 'pre_option_link_manager_enabled', '__return_true' );

با قرار دادن کد بالا فیلتر مدیریت پیوند ها در وردپرس فعال می شود.
نتیجه گیری: مدیریت پیوند ها در وردپرس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس با استفاده از کد نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.