نمایش مطالب مرتبط در نوشته با Inline Related Posts

حتما در بسیاری از وبسایت‌ها مشاهده کرده‌اید که در محتوای مطالب دکمه‌هایی همچون حتما بخوانید، پیشنهاد می‌کنیم بخوانید و از این قبیل متن‌ها وجود دارند که در مقابل آن نیز لینک و عنوانی از نوشته مرتبط را درون نوشته نمایش می‌دهند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا مطالب مرتبط خود را به همین روش در محتوای نوشته به کاربران پیشنهاد دهید تا ترافیک سایت شما افزایش یافته و بازدید از مطالب خود را نیز بالا ببرید.

نمایش مطالب مرتبط در نوشته

Inline-Related-Posts
نمایش مطالب مرتبط در نوشته

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Inline Related Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می توانید مطالب مرتبط را در محتوای نوشته خود در حالت inline نمایش دهید.

این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از ۱۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۶ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه به منوی تنظیمات افزونه مراجعه کرده و مشابه تصویر زیر نام دلخواه خود را برای پیشنهاد کلمه در آن وارد کنید.

Inline-Related-Posts-plugin
نمایش مطالب مرتبط در نوشته

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید ابتدا تیک گزینه active را فعال کنید تا مطالب مرتبط در نوشته‌ها نمایش داده شود. سپس از میان تم‌های موجود در افزونه یکی از آنها را به دلخواه خود انتخاب کنید.

در بخش css margin می‌توانید به ترتیب فاصله از بالا و پایین برای پاراگراف نوشته‌ها را نیز تعیین کنید تا ظاهر متناسبی در آن ایجاد شود، سپس رنگ دلخواه خود را برای هر بخش انتخاب کرده و در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید. همانطور که می‌بینید پیش نمایش تغییرات ظاهری نیز در پایین افزونه برای شما نمایش داده می‌شوند.

در نایت با ذخیره کردن آن مطالب مرتبط با نوشته شما بر اساس دسته بندی در محتوای نوشته نمایش داده خواهند شد.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.