تبدیل قالب HTML به وردپرس با افزونه HTML To WordPress Converter

وردپرس با توجه به اینکه سیستمی محبوب و Open Source می باشد ، قالب ها و افزونه های زیادی برای آنها طراحی و برنامه نویسی شده اند . اما شاید گاهی قالب های HTML زیباتر و دلرباتر به نظر برسند که قصد تبدیل آن قالب به وردپرس را داشته باشید. این کار با جایگذاری توابع وردپرس در قالب آن را به قالب وردپرس تبدیل کنید. در این مطلب قصد داریم افزونه ای حرفه ای برای وردپرس را معرفی کنیم که بدون دانش کدنویسی و بدون داشتن اطلاعی از توابع وردپرس ، قالب HTML خود را به سادگی به قالب وردپرس تبدیل کنید.

افزونه HTML To WordPress Converter یک افزونه حرفه ای برای تبدیل قالب های HTML خود به قالب وردپرس می باشد که بدون دانش کدنویسی و توابع وردپرس ، قالب خود را تنها با اعمال تنظیماتی ساده به قالب های حرفه ای وردپرس تبدیل کنید . در این افزونه قالب فشرده HTML را در افزونه آپلود نموده و خروجی قالب وردپرس خود را دریافت کنید . در ادامه با دکتر وردپرس و برخی از ویژگی های افزونه حرفه ای HTML To WordPress Converter همراه باشید.

برخی از ویژگی های افزونه HTML To WordPress Converter برای ورپرس :

  • عدم نیاز به دانش کدنویسی
  • عدم نیاز به اطلاع از توابع وردپرس
  • تبدیل قالب HTML به صورت حرفه ای به وردپرس
  • و …

امکان کسب درآمد از طریق تبدیل قالب html به وردپرس :

امروزه با رشد و پیشرفت دنیای طراحی وبسایت به ویژه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌تونید هر وبسایتی رو با موضوعات مختلف طراحی کنید. افراد بسیار زیادی هستند که قالب های حرفه‌ای html طراحی می‌کنند اما این مهارت را ندارند که آن را به قالب قدرتمند وردپرس تبدیل کنند. قالب های وردپرس امروزه جز پر فروش ترین محصولات دیجیتالی در دنیا هستند که افراد زیادی توانسته اند از همین طریق به درآمد های میلیونی در ماه برسند.

3 مرحله اصلی برای تبدیل قالب html به وردپرس :

  • 1. طراحی فایل psd یا همان گرافیک قالب
  • 2. تبدیل فایل psd به html
  • 3. تبدیل فایل html به قالب وردپرس

در مراحال بالا شما باید مهارت کامل رو کسب کنید که این مورد نیازمند داشتن یک دوره آموزشی حرفه‌ای و بدون نقص است. پیشنهاد می‌کنم حتما به دوره تخصصی تبدیل قالب html به وردپرس مراجعه کنید تا از روند تدریس این دوره بی‌نظیر مطلع بشید.

 

پیشنهــاد ویژه

دوره آموزشی تبدیل قالب html به وردپرس

تبدیل قالب html به وردپرس

ورود به دوره آموزشی تبدیل قالب Html به وردپرس

امتیاز شما از 1 تا 5