افزونه نمایش تعداد MailChimp (میل چیمپ) در وردپرس

آیا می خواهید تعداد MailChimp (میل چیمپ)  خود را در وردپرس نمایش دهید؟

معمولا نمایش اثبات های اجتماعی ، کاربران را به پیوستن به خبرنامه شما تشویق میکند. در این مقاله، چگونگی نمایش تعداد MailChimp (میل چیمپ) در وردپرس را اموزش خواهم داد. در این روش شما با استفاده از پلاگین MailChimp Subscriber Chiclet میتوانید به اسانی تعداد MailChimp  خود را در وردپرس نمایش دهید.

MailChimp چیست؟

ایمیل مارکتینگ از حرفه ای ترین روش های بازاریابی اینترنتی روز دنیا است که MailChimp (میل چیمپ) یکی از برترین و مشهور ترین ارائه دهنده های سرویس بازاریابی  ایمیل در دنیا است .

چگونگی نمایش تعداد MailChimp (میل چیمپ) در وردپرس

چگونگی نمایش تعداد MailChimp در سایت

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین  MailChimp Subscriber Chiclet است. پس از فعال سازی، به قسمت تنظیمات پلاگین بروید و بر روی گزینه MailChimp Subscriber Chiclet کلیک کنید.

چگونگی نمایش تعداد MailChimp (میل چیمپ) در وردپرس

در ابتدا شما می بایست کلید API میل چیمپ خود را وارد کنید . اگر شما کلید API ندارید میتوانید با ورود به حساب   MailChimp  خود از قسمت داشبورد یک API دریافت کنید.

گرفتن کلید API برای حساب MailChimp

چگونگی نمایش تعداد MailChimp (میل چیمپ) در وردپرس
پس از اینکه کلید API خود را دریافت و وارد کردید بر روی ذخیره تغییرات کلیک کرده تا تغییرات اعمال شود و لیست ایمیل هایتان از حساب MailChimp بارگذاری شود.
اگر شما یکبار این عملیات را انجام دهید در انتهای پلاگین شورت کاتی قرار میگیرد که به سادگی میتوانید ان را در هر پست یا صفحه و یا هر متن اضافه کنید و تعداد  کاربران خود را برای کابرانتان به نمایش بگذارید.

چگونگی نمایش تعداد MailChimp (میل چیمپ) در وردپرس

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.