آموزش نمایش محتویات برگه در مطالب

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این ساعت از سایت همراه شما هستیم تا به آموزش نحوه نمایش محتوای یک برگه در مطالب و قالب وردپرس  بپردازیم. یکی از پرکاربردترین استفاده ها از این قابلیت در وردپرس نمایش فرم هایی همچون فرم تماس، ثبتنام و.. در وردپرس می باشد؛ پس اگر به دنبال این هستید تا محتوای یک برگه خاص را در هرجایی از مطالب و یا قالب وردپرس خود نمایش دهید تا انتها با دکتر وردپرس همراه باشید.

 آموزش نمایش محتویات برگه در مطالب

improved-include-page
نمایش محتویات برگه در مطالب

افزونه ای که مدنظر ما می باشد با نام Improved Include Page در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا به امروز توانسته است تا بیش از 10.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

از این روش می توانید زمانی استفاده کنید که مطلبی را در برگه ای بنویسید و بخواهید که این مطلب در صفحه ی اصلی سایت و یا در هر مکانی از قالب خود و یا حتی نوشته های سایت نمایش داده شود.

شما می توانید برای نمایش محتوای یک برگه در قالب وردپرس و یا در مطلب دیگری از افزونه وردپرسی که قصد معرفی آن را داریم استفاده کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید از شورت کدهای افزونه در هر مکان از قالب، برگه ها و مطالب وردپرس استفاده کنید و محتوای برگه مورد نظر را در آن ها نمایش دهید. کافی است تا مشابه کد زیر را در مکان مورد نظر قرار دهید سپس آی دی برگه را نیز وارد نمایید. در کد زیر آی دی برگه ما 123 می باشد.

[include-page id="123"]

اگر هم مایل هستید تا از استایل در شورت کد استفاده نمایید می توانید مشابه کد زیر را وارد کنید.

[include-page id="3" displayTitle="true" displayStyle="DT_TEASER_MORE" titleBefore="<h3>" titleAfter="</h3>"  more="continue»"]

همانطور که در کد بالا می بینید از توابع displayTitle برای نمایش عنوان برگه، displayStyle برای نمایش استایل استفاده شده است.

کد نمایش محتوای برگه در قالب وردپرس

در صورتی که افزونه را غیرفعال کنید با خطای php رو به رو خواهید شد و همچنین محتوای شما نمایش داده نخواهد شد، لذا برای این مورد می توانید از کدهای زیر استفاده نمایید تا در صورت غیرفعال بودن محتوای شما همچنان نمایش داده شود.

بنابراین می توانید با قرار دادن قطعه کد زیر در فایل قالب خود محتوای برگه را نمایش دهید.

if( function_exists( 'iinclude_page' ) ) iinclude_page( 6 );

و در صورتی که می خواهید استایل نیز در آن اعمال کنید می توانید مشابه کد زیر از آن استفاده نمایید.

iinclude_page( 4, 'displayTitle=true&titleBefore=<h2 class="sidebar-header">' );

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.