ایجاد شرط برای بازدید از سایت در وردپرس

برای حفظ حریم خصوصی و به منظور تطابق با الزامات قانونی پیش از آنکه کاربر بتواند از سایت دیدن کند و یا اینکه از خدماتی بهره ببرد می توانید شرایطی را برای کاربر ایجاد کنید.که این شرایط و ضوابط میتواند شما را از مشکلات قانونی احتمالی در آینده حافظت کند.

ایجاد شرط برای بازدید از سایت در وردپرس

ایجاد شرط برای بازدید از سایت

با اضافه کردن یک صفحه از شرایط سرویس به همراه یک لینک می توانید به راحتی یک فرم شرطی ایجاد کنید. برای ایجاد این صفحه ابتدا پلاگین Agreeable را نصب کنید. پس از فعال سازی،به مسیر Settings » Agreeable بروید.

agreeable-settings
ابتدا  به صفحه Pages » Add New بروید و صفحه مورد نظر خود که شامل شرایط و ضوابط مورد نظرتان است را ایجاد کنید و آن را انتشار دهید.
پس از انتشار شرایط دوباره به تنظیمات باز گشته و از منوی کشویی صفحه ایجاد شده را انتخاب کنید.
سپس، متنی که کاربران برای پذیرفتن و یا عدم پذیرفتن قوانین مشاهده خواهد کرد را وارد کنید. در قسمت بعدی میتوانید گزینه  remember agreement for 30 days را فعال کنید تا کاربرانی که در 30 روز گذشته وارد سایت شده را به خاطر بسپارد و از تکرار نمایش قوانین برای کاربران جلوگیری کند چرا که این کار میتواند برای کاربران آزاردهنده باشد.

همچنین میتوانید شرایط را در یک صفحه جدید به نمایش بگذارید تا کاربران شرایط کامل را در آن صفحه مشاهده کنند.

سپس متن و رنگ پس زمینه را انتخاب کنید.

agreeable-display-settings

در نهایت، آخرین بخش در صفحه تنظیمات از شما مکان نمایش ضوابط و شرایط را می پرسد که می تواند فرم ورود به سیستم، ثبت نام، و یا نظرات باشد.

منبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.