آموزش افزودن انیمیشن در وردپرس

برای جذب کاربران به قسمتی از صفحه سایت خود یا مطلب مهمی که میخواهید کاربران حتما آن را مشاهده کنند و یا اطلاعات تماس می توانید از انیمیشن ها استفاده کنید. بسیاری از وب سایت ها از انیمیشن های CSS برای جذاب تر کردن صفحات سایت خود استفاده  می کنند.
انیمیشن های CSS از فلش و یا فیلم ها سریع تر می باشد. و خوبی استفاده از آنها این است که به سرعت بارگذاری شده و توسط بسیاری از مرورگرهای وب پشتیبانی می شوند.

افزودن انیمیشن در وردپرس

افزودن انیمیشن در وردپرس

برای افزودن انیمیشن به صفحات سایت خود پلاگین Animate it را نصب کنید. این پلاگین نیاز به هیچ تنظیماتی ندارد و تنها کافیست آن را فعال کرده و به سراغ ایجا پست جدید بروید. در این صفحه مشاهده خواهید کرد که دکمه جدیدی تحت عنوان ‘Animate it! به صفحه ویرایشگر متن شما اضافه شده است.
animateit-button
این دکمه را انتخاب کرده تا پنجره جدیدی برایتان باز شود. در این پنجره می توانید انیمیشن های CSS خود را به راحتی طراحی کنید. این پلاگین از بسیاری از انیمیشن های CSS پشتیبانی میکند.
animation-editor
ابتدا سبک انیمیشن خود را انتخاب کرده سپس، مدت زمان انیمیشن را تعیین کنید. در نهایت، نحوه نمایش انیمیشن  ( اجرا با کلیک، شناور، و یا حرکت) را انتخاب کنید.
animateon
هنگامی که تنظیمات به پایان رسید با استفاده از دکمه پیش نمایش می توانید تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید و در پایان گزینه درج را انتخاب کنید تا بتوانید انیمیشن مورد نظر خود را بارگذاری کنید.
در این حالت مشاهده خواهید کرد که چند خط کد به متن شما اضافه شده است.
animate-shortcode
حال متن پیش فرضی که بین کد ها قرار دارد را پاک کرده و متن مورد نظر و یا تصویر و یا هر چیز دیگری که می خواهید قرار دهید را وارد کنید .

content-shortcode

در پایان با انتشار متن خواهید دید که انیمیشن با حالت نمایشی که برای آن انتخاب کرده اید در متن قرار گرفته است.

منبع: wpbeginner

5/5 - (1 امتیاز)
1 نظر
  1. حسین می گوید

    خیلی عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.