آموزش غیرفعال سازی لینک ها در دیدگاه های وردپرس

دیدگاه ها یکی از مهم ترین قسمت های یک سایت می باشند که امکان اشتراک گذاری نظرات در سایت های وردپرسی را می دهد و امکان بهبود سایت از طریق نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران را نیز فراهم می سازد که یک مزیت بسیار عالی به حساب می آید و پیشنهاد می کنیم امکان اشتراک گذاری نظرات در سایت خود را فعال نمایید.

یکی از مواردی که در فرم دیدگاه ها قابل مشاهده است، نام کاربران نظر دهنده ، ایمیل و لینک در وردپرس می باشد که این لینک ها اگر به صورت Follow باشند ممکن است برای سایت شما اثرات منفی داشته باشند و مشکلاتی را برای شما از نظر موتور های جستجو به وجود آورند؛ پیشنهاد ما غیر فعال سازی لینک ها یا Nofollow نمودن آنها می باشد تا مشکلی گریبان گیر سایت شما نشود.

در این مطلب قصد معرفی ارائه آموزش وردپرس را داریم که توسط آن قادر به غیر فعال سازی لینک ها در بخش نظرات سایت وردپرسی خود خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش غیرفعال سازی لینک ها در دیدگاه های وردپرس همراه باشید.

آموزش غیرفعال سازی لینک ها در دیدگاه های وردپرس

آموزش غیرفعال سازی لینک ها در دیدگاه های وردپرس

در این بخش قصد معرفی قطعه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به غیرفعال سازی لینک ها در بخش دیدگاه های سایت وردپرسی خود خواهید بود. برای غیرفعال سازی آنها کد زیر را در پایان Function.php قالب خود قرار دهید:

remove_filter( 'comment_text', 'make_clickable', 9 );

در پایان و پس از افزودن کد، عبارت ؟> را نیز به آن اضافه نمایید. با قرار گیری کد بالا در توابع قالب خود می توانید لینک های بخش نظرات سایت خود را غیرفعال نمایید.

نتیجه گیری:

لینک ها یکی از عناصر بخش نظرات وردپرس می باشند که اهمیت زیادی دارند ولی در برخی مواقع نیاز به غیرفعال سازی آنها می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش غیرفعال سازی لینک ها در دیدگاه های وردپرس نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.