ایجاد پوسته سفارشی در وردپرس با افزونه beaver builder

برای داشتن یک طرح بندی سفارشی برای صفحات سایت خود بهترین انتخاب پلاگین beaver builder میباشد که بدون نوشتن حتی یک خط کد، با آپشن های فراوانی که دارد شما را در امر سفارشی سازی پوسته خود یاری می نماید.

ایجاد پوسته سفارشی در وردپرس با افزونه beaver builder

پس از فعال سازی پلاگین، برای تنظیمات آن میتوانید به مسیر Settings » Page Builder مراجعه کنید.

برای آغاز طرح بندی سفارشی صفحات سایت خود ابتدا یک صفحه جدید در وردپرس ایجاد کنید. در این صفحه خواهید دید که یک تب جدید با نام Page Builder’ به ویرایشگر وردپرس سایت شما اضافه شده است.

addnewpage
سپس بر روی گزینه Templates  در بالای این صفحه کلیک کنید تا قالب های آماده این افزونه را مشاهده کنید و اینگونه سرعت خود را در طرح بندی سایت خود به طور چشم گیری افزایش دهید.

bb-templates

در اینجا یک قالب دلخواه را انتخاب کنید تا در مرحله بعد به سراغ سفارشی سازی آن برویم تا با قابلیت ها و امکاناتی که میتوانید به آن اضافه کنید آشنا شوید.

choosetemplates

هنگامی که شما یک طرح را انتخاب کنید، افزونه آن را در پنجره پیش نمایش بارگذاری خواهد کرد.
اکنون شما می توانید بر روی آیکون آچار شکلی که در بالای آن قرار دارد کلیک کنید تا به قسمت ویرایش آن هدایت شوید.در این قسمت می توانید متن، رنگ، پس زمینه، فونت، حاشیه،تعداد ستون ها، و موارد دیگر را تغییر  دهید.

اضافه کردن ردیف به طرح بندی صفحه با استفاده از beaver builder

با استفاده از این پلاگین شما می توانید عناصری همچون دکمه ها، سرفصل ها، متن ها، تصاویر، نمایش اسلاید، صوتی، تصویری، و غیره را به پوسته خود اضافه کنید.به سادگی یک آیتم را انتخاب کنید و آن را به سمت ردیف خود بکشید. برای ویرایش خواص یک آیتم بر روی آن کلیک کنید.

قابل ذکر است که این پلاگین رایگان نیست و قیمت آن چیزی در حدود  $ ۹۹ می باشد.

منبع: wpbeginner

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه beaver builder
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.