پرسش و پاسخ ناشناس در وردپرس

برای داشتن یک پرسش و پاسخ ناشناس با نام های جعلی در سایت خود هنگامی که نمیخواهید هویت کاربرانتان فاش شود بهتر است از پلاگین (Ask Me Anything (Anonymously استفاده نمایید.

پرسش و پاسخ ناشناس در وردپرس

پرسش و پاسخ ناشناس در وردپرس

برای آشنایی با مراحل نصب و فعال سازی پلاگین (Ask Me Anything (Anonymously در ادامه با ما همراه باشید.

پس از فعال سازی پلاگین به مسیر Tools » Ask me anything بروید.

با توجه به سایت خود و نیاز کاربرانتان شما میتوانید قابلیت پرسش و پاسخ را در یک پست یا صفحه و یا در یک ویجت قرار دهید. برای اینکار در ابتدا باید یک پست و یا یک صفحه ایجاد کنید. (حتی اگر میخواهید آن را در نوار کناری قرار دهید.)

اضافه کردن پرسش و پاسخ  ناشناس در نوار ویجت

برای افزودن قابلیت پرسش و پاسخ ناشناس به قسمت نوار کناری سایت خود ابتدا باید یک پست و یا یک صفحه ایجاد کنید و shortcode  افزونه را در آن پست یا صفحه قرار دهید. در اینجا باید توجه داشته باشید که به ID پست و یا صفحه ی مورد نظر، در مرحله بعد نیاز خواهید داشت.
پس از آن به مسیر Tools » Ask me anything  بروید. سپس گزینه های افزونه را برای ویجت نوار کناری تغییر دهید. در حال حاضر شما نیاز به وارد کردن ID پست و یا صفحه ذکر شده دارید.

ama-widget-shortcode
هم اکنون shortcode  را کپی کنید تا در مرحله بعد آن را قرار دهید.
سپس به مسیر Appearance » Widgets بروید و یک عنوان برای پرسش و پاسخ خود انتخاب کنید و پس از آن shortcode  را در قسمت بعدی پیست کنید و تنظیمات را ذخیره کنید.

ama-widget
پرسش های کاربران در پایگاه داده وردپرس شما به عنوان نظر ذخیره می شود. شما می توانید به سادگی از صفحه نظرات بازدید کنید و این پرسش ها را در انجا مشاهده کنید.

منبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.