به طور پیش فرض، وردپرس فایل های PDF را به عنوان یک لینک نمایش می دهد و کاربران می توانند با دانلود آن و یا باز کردن آن در پنجره جدید آن را مشاهده کنند.

نحوه افزودن نمایشگر PDF در وردپرس
برای نمایش فایل pdf در سایت می بایست افزونه  PDF Viewer را نصب کنید پس از فعالسازی برای پیکربندی این پلاگین به مسیر Settings » PDF Viewerبروید.

با استفاده از این پلاگین می توانید عرض و ارتفاع دلخواه برای نمایشگر PDF را تعیین کنید.

pdfviewersettings

همچنین می توانید پشتیبانی از نسخه های قدیمی مرورگر مانندInternet Explorer را غیر فعال کنید. به طور پیش فرض، این افزونه نمایشگر PDF  را برای کاربرانی که با مرورگر Internet Explorer 9  و یا ورژن های پایین تر هستند نشان نمی دهد. و به جای آن برای این کاربران یک لینک دانلود قرار میدهد. شما می توانید پیغام خطا برای کاربران با مرورگرهای قدیمی را در این تنظیمات تغییر دهید.

پس از تغییر تنظیمات و ذخیره آن به سراغ اضافه کردن یک فایل PDF در یک پست می رویم. در ابتدا  یک پست جدید ایجاد کرده و یک فایل PDF در آن اپلود کنید.

mediauploader

پس از آپلود فایل URL آن را کپی کنید.

fileurl
در پایان URL را در بین کد های  [pdfviewer] [/ pdfviewer] قرار دهید.


همانند مثال زیر:
[pdfviewer] http://www.example.com/wp-content/uploads/2016/01/myebook.pdf [/ pdfviewer]
پیش نمایش PDF در سایت

pdf-viewer-demo
شما می توانید پارامترهای ارتفاع و عرض را به شورت کد ها اضافه کنید. این امر زمانی لازم است که شما نخواهید فایل های PDF با ارتفاع و عرضی که در تنظیمات پلاگین معرفی کردید نمایش داده شود.
نمایشگر PDF با استفاده از اسکریپت Mozilla’s PDF.js فایل های PDF را نمایش  می دهد. این نمایشگر PDF دارای مجموعه ای از قابلیت های استاندارد می باشد، از جمله ابزار حرکت، جستجو، پرش بین صفحات، چاپ، و دانلود فایل های PDF و ..

منبع: wpbeginner

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 2 رای
Loading...