نحوه تغییر نوع محتوای ایمیل در وردپرس به HTML

در وردپرس برای اهداف مختلفی برای کاربران ایمیل هایی ارسال می شود! این ایمیل ها معمولا شامل قالب و استایل مخصوص و همراه با یک متن می باشند. حال در این آموزش می خواهیم نوع محتوای ایمیل را تغییر دهیم، پس با ما همراه شوید. شما بعد از این آموزش می توانید ایمیلی با محتوایی متفاوت ارسال کنید!

نحوه تغییر نوع محتوای ایمیل در وردپرس به HTML

نحوه تغییر نوع محتوای ایمیل در وردپرس به HTML

در وردپرس همه ی ایمیل ها با استفاده از تابع wp_mail ارسال می شود! معمولا به صورت پیش فرض نوع محتوای ایمیل ارسالی، متنی می باشد!! و مدیران سایت با توجه به هدفی که در ارسال ایمیل برای کاربران دارند، متنی مناسب انتخاب می کنند.
اما استفاده از محتوای HTML در آن امکان پذیر نیست. برای اینکه شما بتوانید ایمیل های سفارشی با HTML ایجاد کنید! شما نیاز دارید که نوع محتوای ایمیل تان را تغییر دهید.
با تغییر نوع محتوای ایمیل شما می توانید محتواهای HTML خود را در ایمیل های ارسال خود استفاده کنید. حال شما برای تغییر نوع محتوای ایمیل وردپرس، می توانید از فیلتر wp_mail_content_type استفاده کنید!! فیلتر مورد نظری که با استفاده از آن می توانید نوع محتوا را تغییر دهید به صورت زیر می باشد:

add_filter( 'wp_mail_content_type', 'set_html_content_type' );

و

/**
 * Set the HTML content type
 */
function set_html_content_type()
{
    return 'text/html';
}

با توجه به قطعه کد فوق مقدار text/html توسط فیلتر برگردانده می شود! که به شما اجازه می دهد، نوع محتوا را به HTML تغییر دهید. از این پس می توانید ایمیل هایی با استایل هایی که می خواهید، ارسال کنید. در ایمیل های خود از لوگو وب سایت و تصاویر مطالب و… استفاده کنید.

خب دوستان عزیز شما توانستید به همین راحتی با استفاده از قطعه کد بالا نوع محتوای ایمیل وردپرسی تان را تغییر دهید.

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. مهدی بهزادی می گوید

    با سلام و خسته نباشید
    ممنون از مقالتون، لطفا اگه میشه نحوه استایل دهی HTML ایمیل رو هم توضیح بدید
    با تشکر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.