گرفتن بازخورد های سریع در نوشته های وردپرس

سلام خدمت دوستان عزیز

آیا می خواهید در اخر هر نوشته ی خودتان از کاربر فیدبک(بازخورد) دریافت کنی تا بدانید نوشته ی شما واقعا برایش مفید بوده است یا خیر؟

زمانی که کاربر به سایت شما مراجعه می کند در آخر نوشته می توانید برای آن ها دو علامت لایک و دیسلایک با عنوان ” آیا این نوشته برای شما مفید بود؟” را قرار دهید تا کاربر به نوشته ی شما یک رای دهید.

در اخر می توانید از این نظرات برای هر نوشته استفاده کنید و آن ها را پردازش کنید و بدانید که چه نوشته های برای کاربرانتان مفیدتر بوده و چه نوشته های جز اتلاف وقت برای آن ها سودی نداشته است.

می توانید نوشته های غیر مفید خودتان را ویرایش کنید و بعد از بروز رسانی نوشته دوباره آن ها را با کیفیت بهتری در سایت قرار دهید تا نظر کاربران را جلب کنید.

article-feedback-prompt

در این نوشته از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را داریم که به کمک ان می توانید به نوشته های خود این ویژگی را بیفزایید. با ما همراه باشید.

گرفتن بازخورد های سریع در نوشته های وردپرس

doctorwp-img

ابتدا افزونه ی Article Feedback را از مخزن وردپرس دانلود کنید که لینک دانلود آن را در مخزن وردپرس در آخر همین نوشته برایتان قرار دادیم.

پس از نصب و فعال سازی ان به  تنیظمات » Article Feedback سایت خودتان بروید.

articlefeedback-settings

در این صفحه تنظیمات مربوط به افزونه را مشاهده می کنید.

از قسمت اول تنظیمات که دو گزینه دارد می توانید تعیین کنید که فیدبک قبل نوشته و یا بعد نوشته نمایش داده شود.

نکته: می توانی از شورت کد [feedback_prompt] در هر نوشته و یا برگه ای که خواستید استفاده کنید تا این فیدبک برای شما نمایش داده شود.

در قسمت بعد هم می توانید تعیین کنید که این فیدبک در چه جاهای نمایش داده شود. که همانطور که مشاهده می کنید در تصویر بالا ما تیک گزینه های برگه و نوشته را زده ایم یعنی از شورت کد مورد نظر برای نمایش فیدبک فقط میتوانیم در برگه ها و نوشته استفاده کنیم.

از قسمت بعد هر کدام از نوشته ها و یا برگه ها را که می خواهید این فیدبک برایشان نمایش داده نشود کافیست آی دی آن ها را در این فیلد وارد کنید.

در قسمت آخر هم می توانید یک آدرس ایمیل جهت ارسال فیدبک کاربران برای هر نوشته وارد کنید تا فیدبک ها به ان ایمیل ارسال شوند.

در آخر هم بعد از تمامی تغیرات گزینه ی Save Changes را جهت اعمال تغیرات کلیک کنید.

موفق باشید…

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود فایل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.