با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

بسیاری از کاربران وردپرسی هستند که به دلیل عدم آشنایی با کدنویسی قادر به افزودن دکمه‌های مختلف در نوشته‌ها و سایت خود نیستند. در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به ساخت و ایجاد دکمه‌های سفارشی در سایت وردپرسی خود کنید.

ساخت دکمه در وردپرس

Forget About Shortcode doctorwp

ساخت دکمه در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Forget About Shortcode در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۹ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه آیکونی در ادیتور شما افزوده خواهد شد ه مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی ان پنجره‌ای برای شما نمایش داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید دکمه خود را طراحی کرده و در نوشته یا برگه خود قرار دهید.

Forget About Shortcode

ساخت دکمه در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا دکمه خود را طراحی کرده و از انواع فرمت، آیکون، رنگ‌بندی و .. در آن استفاده نمایید.

برای افزودن آیکون در دکمه‌های خود نیز می‌توانید بر روی تب icon کلیک کرده و انواع آیکون‌های دلخواه که با فونت fontawesome می‌باشد را در آن قرار دهید.

شاد باشید..

پیشنهاد بعدی  تغییر ظاهر پیشخوان وردپرس با افزونه fluency Admin
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...