ساخت دکمه در وردپرس با Forget About Shortcode

بسیاری از کاربران وردپرسی هستند که به دلیل عدم آشنایی با کدنویسی قادر به افزودن دکمه‌های مختلف در نوشته‌ها و سایت خود نیستند. در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به ساخت و ایجاد دکمه‌های سفارشی در سایت وردپرسی خود کنید.

به جرأت می توان گفت از بهترین افزونه‌ها و شاید بهترررین افزونه برای ساختن راحت و بی دردسر انواع مختلف دکمه های شیک و جذاب همین افزونه Forget About Shortcode است.

ساخت و افزودن دکمه در وردپرس

Forget About Shortcode doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Forget About Shortcode در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۹ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه آیکونی در ادیتور شما افزوده خواهد شد. مطابق تصویر زیر با کلیک روی آن پنجره‌ای برای شما نمایش داده می‌شود. با استفاده از آن می‌توانید دکمه خود را طراحی کرده و در نوشته یا برگه خود قرار دهید.

Forget About Shortcode

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا دکمه خود را طراحی کرده و از انواع فرمت، آیکون، رنگ‌بندی و .. در آن استفاده نمایید.

برای افزودن آیکون در دکمه‌های خود نیز می‌توانید بر روی تب icon کلیک کرده و انواع آیکون‌های دلخواه که با فونت fontawesome می‌باشد را در آن قرار دهید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.