نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور را در شبکه های اجتماعی فراهم نمایید و تعیین کنید که دکمه های مورد نظر در چه مکانی از سایت و با چه سبک و ظاهری نمایش داده شوند.

نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Floating Social Bar در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.2 را از آن خود نماید که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا دکمه هایی را به صورت شناور در مطالب خود برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه در پیشخوان وردپرس رفته و دکمه مربوط به هر شبکه اجتماعی که قصد دارید در مطالب نمایش داده شوند را کشیده و در مکان مورد نظر قرار دهید.

floatingsocialbaradmin

پس از اینکه مشابه تصویر هر یک از دکمه های دلخواه را در مکان مورد نظر قرار دادید برای نمایش بخش اشتراک گذاری مطالب در قالب خود عنوان دلخواهی همچون “به اشتراک بگذارید” را در آن وارد کنید تا در مکان مورد نظر از قالب نمایش داده شود.

این افزونه برای هر نوع پست تایپی متناسب بوده و علاوه بر اینکه میتوانید در نوشته‌ها و برگه ها از ان استفاده کنید قادر خواهید بود تا در محصولات فروشگاه ووکامرسی، فروشگاه Edd و هر نوع پست تایپ سفارشی به نمایش بگذارید.

همچنین می توانید نام کاربری توییتر خود را وارد کنید تا در صورت اشتراک مطالب در توییتر در محتوای توییت درج شده و از طریق اعلان نیز از آن مطلع شوید.

1/5 - (2 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.