با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که بارها و بارها در تمامی مطالب مرتبط ذکر کرده ایم اشتراک گذاری و فعالیت در شبکه های اجتماعی می توانند علاوه بر اینکه ترافیک مناسبی را برای وبسایت فراهم کنند میتوانند باعث بهبود وضعیت سئو سایت وردپرس شوند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور را در شبکه های اجتماعی فراهم نمایید و تعیین کنید که دکمه های مورد نظر در چه مکانی از سایت و با چه سبک و ظاهری نمایش داده شوند.

نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Floating Social Bar در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.2 را از آن خود نماید که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا دکمه هایی را به صورت شناور در مطالب خود برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید.

پیشنهاد بعدی  نمایش منو های حرفه ای در وردپرس با افزونه Touchy

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه در پیشخوان وردپرس رفته و دکمه مربوط به هر شبکه اجتماعی که قصد دارید در مطالب نمایش داده شوند را کشیده و در مکان مورد نظر قرار دهید.

floatingsocialbaradmin

نمایش دکمه اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور

پس از اینکه مشابه تصویر هر یک از دکمه های دلخواه را در مکان مورد نظر قرار دادید برای نمایش بخش اشتراک گذاری مطالب در قالب خود عنوان دلخواهی همچون “به اشتراک بگذارید” را در آن وارد کنید تا در مکان مورد نظر از قالب نمایش داده شود.

این افزونه برای هر نوع پست تایپی متناسب بوده و علاوه بر اینکه میتوانید در نوشته‌ها و برگه ها از ان استفاده کنید قادر خواهید بود تا در محصولات فروشگاه ووکامرسی، فروشگاه Edd و هر نوع پست تایپ سفارشی به نمایش بگذارید.

پیشنهاد بعدی  ایجاد گرید مطالب در وردپرس با افزونه Essential Grid

همچنین می توانید نام کاربری توییتر خود را وارد کنید تا در صورت اشتراک مطالب در توییتر در محتوای توییت درج شده و از طریق اعلان نیز از آن مطلع شوید.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...