تجارت الکترونیک با افزونه وردپرسی Easy Digital Downloads

در مطلب های اخیر یکی از قوی ترین پلاگین های تجارت الکترونیک را معرفی کردیم، اما اکنون میخواهیم به سراغ رقیب سر سخت این پلاگین یعنی Easy Digital Downloads برویم و مزایای آن را یاد آور شویم.

تجارت الکترونیک با افزونه وردپرسی Easy Digital Downloads
یکی دیگر از پلاگین های وردپرسی برای ایجاد فروشگاه الکترونیکی و فروش محصولات Easy Digital Downloads می باشد.

پلاگین  Easy Digital Downloads بر خلاف پلاگین woocomerce که می تواند هر نوع محصولی را به فروش برساند تنها برای فروش محصولات دیجیتال طراحی شده است، که یک تجربه بسیار بهتر برای فروش محصولات دیجیتال فراهم کرده است.

 

مزایای افزونه Easy Digital Downloads

افزونه Easy Digital Downloads دارای مزایا بسیاری از جمله موارد زیر می باشد:

سهولت در استفاده

کار با این افزونه به اندازه ای آسان است که شما در همان لحظات نخست پس از نصب، کار با آن را فرا خواهید گرفت و به راحتی از آن استفاده خواهید کرد و فروشگاه دلخواه خود را بدون هیچ سردرگمی و دشواری ایجاد خواهید کرد.

از این رو برای افراد مبتدی که قصد ایجاد فروشگاه محصولات دیجیتال را دارند این پلاگین میتواند بهترین گزینه باشد.

ضمیمه ها

افزونه Easy Digital Downloads از بسیاری از دروازه های پرداخت، سیستم عامل ها و ویژگی های دیگر پشتیبانی میکند.

تم ها

این پلاگین با هر تم وردپرس سازگاری کامل دارد، با این حال اگر تم شما را پشتیبانی نمیکند شما میتوانید از تمهای خاصی که برای این پلاگین طراحی شده است استفاده کنید.

تنها مشکلی که میتوان در این پلاگین پیدا کرد عدم فروش محصولات غیر دیجیتال است. همانگونه که از نام پلاگین پیداست، این پلاگین تنها برای ایجاد سایت های تجارت الکترونیک برای فروش محصولات دیجیتال طراحی شده است. پس اگر قصد فروش محصولات غیر دیجیتال را دارید Easy Digital Downloads گزینه مناسبی برای شما نیست و بهتر است به سراغ پلاگین ورپرسی دیگری بروید.

منبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.