نمایش مطالب با بیشترین نظرات وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

استفاده مناسب و برنامه ریزی صحیح در نظرات و دیدگاه های وردپرس می تواند با ایده هایی مناسب در دریافت بازدید بیشتر و بازخورد مناسب سایت شما را موفق تر کند. به بیان ساده تر اگر بتوانید کاری کنید تا کاربران شما نسبت به ارسال نظرات و بحث و تبادل در رابطه با مقاله و نوشته شما بپردازند می تواند شما را به موفقیت‌تان در کسب و کار اینترنتی که دارید نزدیک و نزدیکتر کند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن می توانید مطالبی که دارای بیشتر نظر ارسالی هستند را در دید کاربران قرار دهید تا این روند به صورت پی در پی در سایت شما ادامه داشته باشد.

نمایش مطالب با بیشترین نظرات وردپرس

WordPress Popular Posts
نمایش مطالب با بیشترین نظرات وردپرس

افزوه ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WordPress Popular Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 200.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.4 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به مسیر پیشخوان> نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و مطابق تصویر زیر بر روی ابزارک افزونه که با عنوان WordPress Popular Posts می باشد کلیک کرده و آن را به مکان دلخواه خود اضافه کنید.

sortby-comments
نمایش مطالب با بیشترین نظرات وردپرس

سپس مطابق تصویر همانطور که مشاهده می کنید Time Range را بر روی All Time انتخاب کنید تا کلیه مطالب از زمان شروع فعالیت سایت جزو این نمایش تلقی گردند. سپس در بخش Sort posts by آن را بر روی comments قرار دهید تا مطالبی که دارای بیشترین نظر می باشند برای کاربران قابل نمایش باشند.

روشن است که با استفاده از این افزونه می توانید هر زمان دلخواهی را قرار دهید. حتی زمان نمایش مطالب را بر اساس روز، هفته و یا ماه انتخاب کنید که مطالب دارای بیشترین نظر در این بازه زمانی نمایش داده شوند.

همچنین با استفاده از این افزونه می توانید نمایش مطالب را بر مبنای موارد دیگری علاوه بر نظرات تعیین کنید تا بر اساس آن نمایش داده شوند.

در نهایت پس از ذخیره ابزارک سایت را که مشاهده کنید خواهید دید که مطالبی که در بازه زمانی مشخص شده دارای بیشترین نظرات ارسالی می باشند نمایش داده خواهند شد.

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.