سلام خدمت دوستان عزیز

همه ی ما میدانیم که با بروز رسانی افزونه ها و یا پوسته ی سایت وردپرسیمان امکانات جدید تر و مدرن تری به آن اضافه می شود یا حتی ممکن است کد نویسی ان ها بهینه تر شده باشد و خیلی از موارد دیگر

اما همیشه به این صورت نیست چرا که زمانی ممکن است سایت ما با بروز رسانی یک افزونه بهم بریزد و یا یک اشکالی پیش بیاید.

یکی از راه ها این است که قبل از بروز رسانی برای خودمان یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنیم تا در صورت بروز مشکل آن را دوباره جایگزین کنیم.

اما بعضی از دوستان می خواهند که ایم روند بروز رسانی را به کل قطع کنند و افزونه هایشان بروز رسانی نشود. امروز هم قصد داریم تا با معرفی یک افزونه این روش را برایتان بازگو کنیم.

پیشنهاد بعدی  جلوگیری از بازیابی رمز عبور در وردپرس با Prevent Password Reset

غیرفعال کردن بروزرسانی افزونه ها در وردپرس

doctorwp-img

ابتدا افزونه ی  Easy Updates Manager را که لینک دانلود ان را در مخزن وردپرس در آخر همین نوشته برایتان قرار دادیم را دانلود کرده و پس از نصب و فعال سازی آن به پیشخوان » Update Options سایت خودتان بروید. در این قسمت با صفحه ی تنظیمات این افزونه روبرو می شوید.

روی تب ‘General’ کلیک کنید و به پایین اسکرول کنید تا به نظیمات ‘All Plugin Updates’ برسید و روی گزینه ی ‘Disabled’ از تنظیمات این بخش کلیک کنید.

disablepluginupdates

در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید.

این افزونه همچنین به شما این امکان را می دهد تا تمام پلاگین ها و پوسته ی خودتان را مدیریت کنید که ما در این اموزش قصد داشتیم فقط همین قسمت مورد نیاز را برایتان اموزش دهیم.

شما می توانید از بخش های دیگر این افزونه نیز استفاده کنید و از امکانات آن بهره ببرید.

پیشنهاد بعدی  تست قالب در وردپرس با افزونه Theme Check

موفق باشید…

لینک های ضمیمه دانلود فایل
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...