حذف کلی تصاویر شاخص تمامی مطالب وردپرس

تصاویر شاخص یی از مهم ترین تصاویری است که در بخش مطالب مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ حتما شما نیز در سایت خود از چنین تصاویری استفاده می کند و در قالب های جدید نیز مشاهده کرده اید که معمولا پشتیبانی از تصاویر شاخص از ویژگی های بارز آنها می باشد. تصاویر شاخص در بخش های زیادی ار سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان یک شناسنامه در سایت به حساب می آیند که می توان از آنها در صفحه اصلی سایت، بخش ابزارک ها، بخش اسلایدر مطالب و … استفاده نمود که از این جهت حائز اهمیت زیادی می‌باشد.

گاهی تصاویر شاخص ممکن است مشکلاتی را برای شما بوجود آورد که از مهم ترین و رایج ترین این مشکلات می توان به تغییر قالب و سازگار نبودن سایز قبلی تصاویر شاخص در قالب جدید می باشد که پاک کردن و جایگزینی تصاویر شاخص جدید به صورت تکی ممکن است باعث آزار کاربران شود. در این مطلب قصد معرفی آموزش وردپرس را داریم که توسط آن قادر به حذف کلی تصاویر شاخص در تمامی مطالب سایت وردپرسی خود خواهید بود. در ادامه با ما و آموززش حذف کلی تصاویر شاخص تمامی مطالب وردپرس همراه باشید.

حذف کلی تصاویر شاخص تمامی مطالب وردپرس

حذف کلی تصاویر شاخص تمامی مطالب وردپرس

همانطور که خودتان می دانید گاهی نیاز به جایگزینی تصاویر شاخص در وردپرس می باشد که توسط آن قادر به نمایش آن مطلب در بخش های مختلف سایت خود با استفاده از آن تصویر خواهید بود. اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که نیاز به حذف تصاویر شاخص تمامی مطالب به صورت دست جمعی هستید، پیشنهاد ما استفاده از قطعه کدی است که در این مطلب قصد ارائه آن را داریم. برای اینکار کافی است قطعه کد زیر را به توابع قالب خود یا همان فایل Function.php سایت وردپرسی خود اضافه نمایید:

global $wpdb;
 
$attachments = $wpdb->get_results( "
  SELECT *
  FROM $wpdb->postmeta
  WHERE meta_key = '_thumbnail_id'
" );
 
foreach ( $attachments as $attachment ) {
  wp_delete_attachment( $attachment->meta_value, true );
}
 
$wpdb->query( "
  DELETE FROM $wpdb->postmeta
  WHERE meta_key = '_thumbnail_id'
" );

با استفاده از کد بالا می توانید تصاویر شاخص تمامی مطالب سایت وردپرسی خود را به صورت دست جمعی حذف نمایید.

نتیجه گیری: در سایت های وردپرسی برخی از کاربران نیاز به حذف دست جمعی تصاویر شاخص تمامی مطالب خود دارند که در این مطلب اقدام به ارائه آموزش حذف کلی تصاویر شاخص تمامی مطالب وردپرس نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.