آموزش حذف اکانت تلگرام و موبوگرام

آموزش حذف اکانت تلگرام و موبوگرام

امروزه تلگرام به عنوان یکی از برترین پیام رسان ها در دنیا قرار دارد و طبق گفته های خود کارمندان این شرکت، تلگرام بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در سرتاسر دنیا دارد. اما حذف اکانت تلگرام یکی از ویژگی های مهم این پیام رسان است و دلایل بسیار زیادی ممکن است برای حذف اکانت تلگرام و موبوگرام وجود داشته باشد اما می‌توان گفت که رفع ریپورت یا خارج شدن از بلاک جز اصلی ترین موارد آن باشد. در ادامه قصد داریم آموزش حذف اکانت تلگرام و موبوگرام رو به صورت تصویری خدمتتون توضیح بدیم. دقت داشته باشید که حذف اکانت تلگرام طلایی یا حذف اکانت های هاتگرام همگی به یک روش هستند و تفاوت خاصی ندارند.

دلایل حذف اکانت تلگرام و موبوگرام

  • رفع ریپورت اکانت
  • خارج شدن از بلاک (تاثیر زیادی نخواهد داشت)
  • عدم دریافت پیام از دیگر افراد
  • پاکسازی کامل پیام ها
  • عدم دریافت پیام های تبلیغاتی

تفاوت دیلیت اکانت تلگرام و موبوگرام

دیلیت اکانت موبوگرام (delete account) یا حتی طلاگرام هیچ تفاوتی باهم ندارند و تمامی این برنامه های موجود حتی خود تلگرام برای حذف اکانت خود باید از طریق وبسایت رسمی خود تلگرام اقدام کنید.

نحوه حذف اکانت تلگرام و موبوگرام

 

اگر قصد حذف اکانت تلگرام یا موبوگرامتون رو دارید به این نکته توجه داشته باشید که بعد از پاک کردن اکانت تحت هیچ شرایطی پیام های ارسالی و دریافتی شما و تمامی عکس یا فیلم هایی که داشته اید نیز قابل برگشت نیست. در ضمن به هیچ عنوان قادر به بازگردانی اکانت حذف شده‌ی خود نیز نیستید.

۱٫ در مرحله اول وارد وبسایت تلگرام به آدرس زیر مراجعه بشید. دقت داشته باشید که وبسایت تلگرام فیلتر است و باید در ابتدا این مسئله را با استفاده از نرم افزارهای مورد نظر حل کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

۲٫ بعد از وارد شدن به آدرس بالا به چنین صفحه ای انتقال داده می‌شوید. در این بخش باید شماره ای که قصد حذف اکانت آن را دارید چه تلگرام یا موبوگرام آن را وارد کنید به همراه کد ۹۸+ ایران.

مثال : ۹۸۹۱۸۰۰۰۰۰۰۰+

نحوه حذف اکانت تلگرام و موبوگرام

بعد از وارد کردن شماره مورد نظر بر روی گزینه (Next) کلیک کنید. وارد اکانت تلگرام یا موبوگرام خود شوید تا کد چند رقمی ارسال شده را مشاهده کنید.

کد مورد نظری که برای شما ارسال شده شبیه عکس بالا می‌باشد. آن را کپی یا یاداشت کنید و در قسمت Confirmation Code وارد کنید و بروی گزینه Sign in کلیک کنید.

اکانت تلگرام

۳٫ در بخش بعدی باید دلیل حذف یا خروج خود را از تلگرام اعلام کنید. این مورد کاملا اختیاری می‌باشد و می‌توانید بر روی گزینه Done کلیک کنید.

۴٫ در بخش بعدی بر روی گزینه Yes, Delete my account کلیک کنید تا اکانت شما با موفقیت و به درستی حذف شود.

بعد از انتخاب گزینه مورد نظر با تصویر زیر مواجعه می‌شوید که نشان می‌دهد اکانت شما حذف شد است. می‌توانید به تلگرام یا موبوگرام خود مراجعه کنید تا اکانت جدیدی بسازید یا از صحت حذف اکانت خود اطمینان پیدا کنید.

نکته : تحت هیچ شرایطی از نرم افزار های جانبی مانند دستیار موبوگرام برای حذف اکانت تلگرام یا موبوگرام خود استفاده نکنید.

 

نتیجه گیری:

اگر از در زمان حذف اکانت تلگرام خود با مشکلاتی روبه رو شدید می‌توانید از طریق قسمت نظرات همین مطلب با ما در میون بگذارید تا در کمترین زمان ممکن راه حل مورد نظر رو خدمتتون اعلام کنیم. خوش حال میشیم اگر این مطلب مورد پسند شما بوده با دیگر دوستانتون هم به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.