ساخت فرم بازخورد در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

امروز میخواهیم افزونه ای رو برای شما معرفی کنیم که که یکی از مهم ترین و در ضمن کاربردی ترین افزونه های در حال حاضر است همه ما به خوبی می دونیم که ارزش یک سایت وردپرسی تنها به پست ها و گرافیک آن نیست یه سایت وردپرسی خوب باید بتواند افزونه هایی را داشته باشد تا بتواند به خوبی با کاربران خود ارتباط دوستانه برقرار کند ، و اگر شما صاحب سایتی باشید میدانید که شما بسته به هدفی که دارید دنبال میکنید بازخورد هایی رو از طرف کاربران و دوستان یا مخاطبین خود دریافت میکنید که ممکن است برای شما خیلی با ارزش یا بسیار حیاتی باشد.

feedback
ساخت فرم بازخورد در وردپرس

باز خورد هایی که میتواند مسیر سایتتون یا مشکلاتی در سایتتون هست رو آگاهی پیدا کنید و آن های رو حل و بر طرف کنید و در راستای نزدیک و نزدیک تر کردن سایت به چیزی که کاربران از آن انتظار دارند پیش ببرید. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که فرم بازخورد را باید استفاده کنیم؟پاسخ اینجاست :چون فرم بازخورد برای کسف خطا ها و اضافات و ارائه ی نظرات و پیشنهادات سایت که میتونه باعث بهتر شدن عملکرد وب سایت بشه

افزونه ساخت فرم بازخورد در وردپرس

روشن است که داشتن یک فرم بازخورد علاوه بر آن که با کسب رضایت کاربران می شود نتایج دیگری را هم بدنبال دارد.نتایجی همچون بهبود کیفیت مطالب از نظر نوشتاری و ساختاری،نوشتن مطالبی که بیش تر کاربران به آنان علاقه مند باشند.مطلع شدن از نظرات،دیدگاه ها،انتقادات و پیشنهادات سایر کاربران،نمایان شدن امتیاز مطلب برای نویسنده و مخاطب،ابراز علاقه های کاربران به صورت گرم اما تنها با یک کلیک و … که سبب شده است تا این بار وردپرس داغ این افزونه را برای شما معرفی کند.

نقد و برسی افزونه

همه خوب میدانیم که داشتن یک فرم بازخورد به کدهای پی اچ پی و جی کوئری نیاز دارد که ممکن است بسیاری از افراد با آن آشنا نباشند.اما به لطف افزونه و افزونه های دیگر هر روز کاربرد کد ها در دنیای وردپرس کم می شود و به عنوان مثال شما می توانید با این افزونه از شر نوشتن خط های زیاد کد نویسی راحت شوید.علاوه بر این رایگان بود این افزونه هم یکی از محاسن آن است که کاربران می توانند آن را به رایگان دریافت کنند چرا که حتی اگر شما این افزونه را از سایت دیگرر دانلود می کردید در آبدیت آن دچار مشکل می شدید و یا ممکن بود که در فایل نصبی مشکلاتی وجود داشته باشد.مشکلاتی همچون به همراه بودن ویروس و یا تروجان و … و یا خراب بودن کد ها که همه و همه باعث از بین رفتن وبسیات وردپرسی شما می شوند.جذاب بودن این افزونه هم یکی از محاسن دیگر آن است.انتقا نظرات در قالب یک کلیک را هم می توان مهم ترین حسن آن نامید که برای افراد تنبل بسیار مناسب است(خخخ).به هرحال باید گفت که چون این افزونه ها تنها از یک سیستم مثبت و منفی پشتیبانی می کنند زیاد نمی توان برای آن ها قضاوت کرد و برای آن ها عیبی را سنجید.

افزونه Usernoise

این افزونه یکی از افزونه ای برای فرم بازخورد میباشد که تا به حال توانسته است تا بیش از 10.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4 را در مخزن وردپرس ازآن خود کند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه به قسمت تنظیمات Usernoise (یوزرنویز) در پیشخوان وردپرس بروید و آن را فعال نمایید و در همان قسمت شما می تونید به صورت دلخواه و با سلیقه ی خود این فرم را طراحی کنید! این فرم بازخورد در گوشه وبسایت شما وجود دارد که بصورت پنجره ی pop-up باز میشود .

افزونه usersnap

و اما افزونه دوم که قصد معرفی آن را داریم نیز این افزونه مانند افزونه قبلی عمل میکند، این افزونه نیز تا به امروز توانسته است تا به امروز بیش از 800 نصب فعال و کسب امتیاز 4.2 را در مخزن وردپرس ازآن خود نماید.

کاربرد این افزونه نیز مانند افزونه ی قبلی است ولی این افزونه تفاوت هایی و امتیازاتی را نسبت به افزونه ی قبلی دارد یعنی اینکه وقتی کاربر میخواهد نظری را در فرم بازخورد ثبت کند میتواند از صفحه ای در مورد آن میخواهد نظر بدهد و انتقاد کند اسکرین شات یا عکس بگیرد و بفرستد که این یک امتیار ممتاز در مقابل افزونه ی قبلیست! این افزونه مانند افزونه ی بالاست و آموزش بخصوصی ندارد فقط شما کافیست افزونه را نصب کنید و آن را فعل نمایید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.