نمایش نظرات شبکه های اجتماعی در وردپرس

فعالیت در شبکه های اجتماعی همچون گوگل پلاس، فیسبوک، توییتر، دیسکاس و.. می تواند جدایی از دید دریافت ترافیک بیشتر و معرفی وبسایت به مخاطبان، برای سئوی سایت نیز گزینه مناسبی باشد. لذا لازم است تا از هر ترفندی که میتوانید استفاده کنید تا ضمن کار کردن مداوم بر روی سایت خود، شبکه های اجتماعی خود را نیز مدیریت کنید!

حتی اگر زمان لازم را برای مدیریت شبکه های اجتماعی ندارید می توانید شخصی را استخدام کنید تا بر روی آن فعالیت کند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه ای را معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا نظراتی را که کاربران شبکه های اجتماعی برای پست های شما ارسال می کنند را در وردپرس نمایش دهید و با اینکار همزمان می توانید بازدیدکنندگان خود را به کاربران شبکه های اجتماعی خود تبدیل کنید.

نمایش نظرات شبکه های اجتماعی در وردپرس

نمایش نظرات شبکه های اجتماعی در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Comments Evolved for WordPress در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۵ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر منویی با عنوان G comments+ در بخش دیدگاه های پیشخوان سایت وردپرس افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

gpluscommentsettings

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ابتدا در بخش tab order هر یک از شبکه های اجتماعی را که قصد دارید نمایش داده شوند را تکمیل کرده و به عبارتی درون فیلد آنها نام هر یک را وارد کرده و یا کاراکتر انگلیسی , آنها را از هم جدا کنید.

سپس در بخش Disqas shortname نام کوتاهی از صفحه دیسکاس خود را وارد نمایید.

برای نمایش یا عدم نمایش آیکون شبکه های اجتماعی نیز می توانید تیک گزینه hide icons را فعال یا غیر فعال کنید. سپس در بخش comment area lable نام دلخواه خود را برای بخش نظرات شبکه های اجتماعی وارد کرده و سپس نام هر شبکه اجتماعی را در فیلد خود وارد نمایید و در نهایت بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

gpluscommentsdemo

پس از ذخیره تغییرات خواهید دید که مشابه تصویر فوق نظرات هر شبکه اجتماعی به صورت جداگانه و در قالب یک lable در پایین نظرات هر نوشته نمایش داده خواهد شد.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.