آیا می خواهید یک پاورقی فید RSS سفارشی در وردپرس داشته باشید؟ پاورقی فید RSS سفارشی امکان افزودن متن، لینک و یا تبلیغات سفارشی را در زیر محتوای مطالب را برای شما فراهم می کند. در این آموزش هم به چگونگی کنترل پاورقی فید RSS و همچنین سفارشی سازی آن می پردازیم. تا بتوانید در انتهای آموزش یک پاورقی فید RSS سفارشی برای مطالب سایت خود بسازید.

آموزش ساخت پاورقی فید RSS سفارشی در وردپرس

آموزش ساخت پاورقی فید RSS سفارشی در وردپرس

فید RSS یک راه ساده و آسان برای کاربران جهت خواندن مطالب سایت در برنامه های فیدخوان از جمله Feedly فراهم می کند. افزودن متن اضافه به پاورقی فید RSS امکان افزودن بک لینک هایی را به سایت اصلی و مطلب اصلی موردنظر را در انتهای هر پست فراهم می کند. این قابلیت امکان کسب رتبه های بالاتری برای مطالب و نوشته های سایت شما فراهم می نماید. شما می توانید رتبه بالاتری در موتورهای جستجو کسب کنید.

با ساخت پاورقی فید RSS سفارشی، می توانید کاربران سایت خود را تشویق کنید تا در هر زمانی از مطالب سایت تان بازدید کنند. حال در ادامه به روش ساخت پاورقی فید RSS سفارشی می پردازیم.

افزودن متن به صورت دستی به پاورقی فید RSS در وردپرس

همانطور که مشخص است باید با استفاده از کدهای وردپرس به سفارشی سازی پاورقی فید RSS بپردازید. کدی را که در ادامه مشاهده می کنید باید در فایل functions.php، در محل مناسبی کپی کنید:

function wpb_feed_filter($query) {
if ($query->is_feed) {
add_filter('the_content','wpb_feed_content_filter');
add_filter('the_excerpt_rss','wpb_feed_content_filter');
}
return $query;
}
add_filter('pre_get_posts','wpb_feed_filter');
 
function wpb_feed_content_filter($content) {
// Content you want to show goes here 
$content .= '

Thanks for reading, check out <a href="'. get_bloginfo('url') .'">'. get_bloginfo('name') .'</a> for more awesome stuff.

';
return $content;
}

این کد به سادگی بررسی می کند که صفحه درخواست شده یک فید RSS است و سپس محتوا را برای نمایش در پاورقی فید RSS فیلتر می کند.

موفق باشید.

امتیاز شما از 1 تا 5