معرفی برترین فروشگاه ساز های وردپرس و مزیت های آنها

اگر شما یکی از کاربران پر و پا قرص اینترنت بوده باشید حتما تا کنون سایت های زیادی را مشاهده کرده اید و با توجه به محبوبیت سایت ها متوجه اهمیت بسیار زیاد فروشگاه های اینترنتی شده اید که هریک به نوبه ای نیاز های کاربران مختلفی را برطرف می کنند؛ به طور مثال کاربران در کمترین زمان ممکن می تواند چندین موبایل را به همراه نقد و بررسی هر یک مشاهده کند و در همان زمان کوتاه محصول خود را سفارش داده و تحویل بگیرد؛ حال اگر شما از وبمستران و کاربران وردپرسی هستید حتما نام فروشگاه ساز های مختلفی را شنیده اید که قطعا نام فروشگاه ساز ووکامرس نیز در میان آنها قرار دارد؛ اما جالب است بدانید فروشگاه ساز های دیگری نیز وجود دارند که می توان آنها را جزو برترین فروشگاه ساز های مبتنی بر وردپرس به حساب آورد. در ادامه با ما و معرفی برترین فروشگاه ساز های وردپرس و مزیت های آنها همراه باشید.

معرفی برترین فروشگاه ساز های وردپرس و مزیت های آنها

معرفی برترین فروشگاه ساز های وردپرس و مزیت های آنها

در این بخش قصد معرفی چند افزونه فروشگاه ساز که مبتنی بر هسته وردپرس طراحی و توسعه یافته اند را خدمت شما کاربران محترم دکتر وردپرس معرفی نماییدم تا میان چندین فروشگاه ساز بتوانید بهترین آنها را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. در مطالب گذشته اقدام به معرفی معرفی فروشگاه ساز ووکامرس و مزیت های آن و ایجاد فروشگاه فایل در وردپرس با افزونه easy digital downloads نموده ایم و در این مطلب اقدام به معرفی دو فروشگاه ساز دیگر می نماییم.

فروشگاه ساز MarketPress

فروشگاه ساز MarketPress نیز یکی از برترین های افزونه فروشگاه ساز وردپرس می باشد که می تواند نیاز بسیاری از کاربران وردپرسی را برطرف نماید. این افزونه را با وجود تعداد 8,000 نصب می توان رقیبی برای ووکامرس دانست که البته امکانات کاربردی دیگری را نیز دارد که آن را از ووکامرس متمایز نموده است؛ یکی از امکانات بسیار کاربردی این افزونه، قابلیت ایجاد سیستم فروشگاهی شبکه ای دانست که این محصول به صورت پیشفرض در ووکامرس مشاهده نمی شود. پشتیبانی از درگاه های پرداخت معروف ، امکان فروش محصولات فیزیکی و دیجیتالی ، امکان تعریف گزینه های معربوط به مالیات ، داشتن تنظیمات مربوط به حمل و نقل ، سیستم تخفیف و کوپن قدرتمند ، بی نهایت متغیر برا کالاها ، مدیریت کامل روی موجودی انبار ، داشتن کدهای کوتاه قدرتمند و … از جمله ویژگی های این افزونه است که می توان به عنوان یک فروشگاه ساز محصول فیزیک یا دیجیتال روی آن حساب نمود.

فروشگاه ساز Jigoshop

فروشگاه ساز Jigoshop نیز مانند سایر سیستم های معرفی شده می توان از برترین فروشگاه ساز های وردپرس به شمار آورد اما با این حال نتوانسته است در میان برترین فروشگاه ساز های مخزن وردپرس قرار بگیرد؛ دلیل این امر عدم وجود قالب و افزونه های جانبی رایگان برای این افزونه می باشد که یک عیب بزرگ به حساب می آید اما با این حال یکی از قدرتمند ترین سیستم های فروشگاه ساز موجود در میان صدها فروشگاه ساز وردپرس می باشد. ارائه گزارشات دقیق ، امکان فروش محصولات دانلودی ، امکان فروش محصولات متغیر ، ابزارک ها و کدهای کوتاه فراوان ، پرداخت تک صفحه ای ، مدیریت موجودی کالاها ، درون ریزی یا برون بری محصولات ، نمایش محصولات مرتبط و صدها قابلیت دیگر که می توان آن را در این این سیستم مدیریت فروشگاه حرفه ای مشاهده نمود.

نتیجه گیری: استفاده از فروشگاه ساز وردپرس در کنار سایت وردپرسی شما می تواند کمک زیادی به فروش محصولات وردپرس شما کند که در این مطلب اقدام به معرفی بهترین فروشگاه ساز های وردپرس و مزیت های آنها نمودیم.

 

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.