معرفی بهترین پلاگین تجارت الکترونیک وردپرس- 2016

برای شروع یک کسب و کار الکترونیک خوب شما نیاز به داشتن سایتی به همراه فروشگاه اینترنتی خود هستید. در اینجا انتخاب یک پلاگین خوب که بتواند یک فروشگاه حرفه ای را به سایت شما اضافه کند بسیار اهمیت پیدا میکند. پلاگینی که همه قابلیت های لازم را برای شروع  تجارت الکترونیک داشته باشد.

woocomerce بهترین پلاگین تجارت الکترونیک وردپرس

WooCommerce محبوب ترین افزونه وردپرس در تجارت الکترونیک است. WooCommerce  دارای تعداد زیادی افزونه و تم برای ایجاد فروشگاه های اختصاصی است.

معرفی بهترین پلاگین تجارت الکترونیک وردپرس- 2016
مزایا استفاده از WooCommerce

در اینجا برخی از مزایای استفاده از WooCommerce را با هم مرور میکنیم:
تم ها 

صدها تم در این پلاگین وجود دارد تا با استفاده از آنها ویژگی های مورد نیاز مخصوص به کسب و کار خود را آسان تر انتخاب کنید. همچنین این امکان را دارا میباشید که در صورت نیاز ویژگی های مورد نظر خود را اضافه کرده و فروشگاه سفارشی خود را داشته باشید.
پشتیبانی از محصولات دیجیتال و فیزیکی

با WooCommerce شما می توانید محصولات فیزیکی و همچنین دیجیتال (همانند کتاب های الکترونیکی، موسیقی، نرم افزار، و غیره) را به فروش برساند. با استفاده از Envira Gallery’s WooCommerce integration، شما می توانید به راحتی عکس های محصولات خود را برای جذب کاربران قرار دهید.
مدیریت موجودی کامل

این پلاگین با ابزارهای مجهز به راحتی میتواند موجودی شمار امدیریت کند.
پرداخت و گزینه های حمل و نقل

این پلاگین از دروازه های پرداخت مشهور که اغلب سایت ها از آن استفاده میکنند پشتیبانی  میکند. همچنین می تواند مالیات حمل و نقل را محاسبه کند.

منبع: wpbeginner

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.