برچسب‌گذاری خودکار در وردپرس با Automatic Post Tagger

همانطور که از عنوان اموزش مشاهده می‌کنید بدون مقدمه چینی اضافی در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای در وردپرس بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به صورت خودکار در مطالب خود اقدام به درج برچسب کنید.

برچسب گذاری خودکار در مطالب وردپرس می‌تواند در صرفه جویی زمان برای شما مناسب باشد تا زمان باقی مانده را صرف اموری همچون لینک‌سازی و افزایش بازدید سایت خود کنید.

برچسب‌گذاری خودکار در وردپرس

Automatic Post Tagger doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Automatic Post Tagger در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 10.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.8 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی افزونه مراجعه کرده و تنظیمات افزونه را به دلخواه خود سفارشی سازی کنید.

Automatic Post Tagger

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا تعیین کنید برچسب گذاری نوشته‌ها در وردپرس بر اساس عنوان نوشته، محتوای نوشته، خلاصه نوشته صورت گیرد. همچنین امکان اینکه برچسب‌گذاری هنگام انتشار، پیش نویس و یا در حال بررسی باشد را می توانید تعیین کنید تا انجام گیرد.

با استفاده از افزونه برچسب گذاری اتوماتیک در وردپرس قادر خواهید بود تا تعیین کنید بر اساس تعداد کلمات موجود در نوشته چه تعداد برچسب در آن تعیین شود. به عنوان مثال می‌توانید تعیین کنید که برای هر 1000 کلمه موجود در متن 10 برچسب بر روی هر نوشته اعمال شود.

و بسیاری تنظیمات دیگر که می‌توانید هر یک از آنها را شخصی سازی کنید و یا از امکانات دیگری همچون درون ریزی و برون ریزی برچسب ها در آن استفاده نمایید.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
2 نظرات
  1. حمید می گوید

    سلام
    این افزونه ۳ ساله اپدیت نشده جایگزین بهتری سراغ ندارید؟

    1. مصطفی خوری نژاد می گوید

      حمید جان در کل بهتره برچسب برای پست ها رو خیلی محدود بزنید و به صورت دستی خودتون وارد کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.