لینکدهی خودکار مطالب وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این پست قصد دریم تا در جهت هم راستا شدن و افزایش سئوی سایت های وردپرسی امکان لینک دهی خودکار در متن نوشته ها را به شما آموزش دهیم. پس اگر به دنبال ارتقا یک پله ای سئوی سایت وردپرسی خود هستید تا انتها با ما همراه باشید.

wordpress-auto-links-content
لینکدهی خودکار مطالب وردپرس

همانطور که در آموزش های مرتبط با سئو بیان نمودیم، دو نوع لینک یا پیوند کلی وجود دارد که عبارتند از لینکهای داخلی و لینکهای خارجی ، که همین لینک ها هریک بر دو نوع لینک های فالو و نوفالو می باشند که از اهمیت بالایی در سئو و بهینه سازی سایت برخوردار هستند؛ به طوریکه هر سایتی که دارای لینکهای خارجی قدرتمند و طبیعی از سایتهای معتبر در زمینه کاری و موضوعی سایت خود باشد و اصول سئو را رعایت کرده باشد می تواند در جایگاه بالاتری نسبت به سایر سایت ها در بین موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل داشته باشد.

لینکهای داخلی نیز به همان اندازه لینکهای خارجی اهمیت دارند به پیوندهایی که بین مطالب داخلی سایت رد و بدل می شود لینک داخلی گفته می شود به عنوان مثال در مطلبی از سایتمان به یکی دیگر از مطالب سایت لینک می دهیم این مورد زمانی تاثیرگذاری بیشتری پیدا می کند که مطلبی قوی با رعایت استانداردهای سئو نوشته و تولید محتوا کرده باشیم حال اگر تا کنون در مطالب سایت تان لینک داخلی ایجاد نکرده اید در این مطلب با معرفی کد و افزونه لینک کردن خودکار متن نوشته و برچسب متن در پست وردپرس می توانید لینکهای داخلی را ایجاد نمایید.

کد لینک کردن خودکار متن نوشته وردپرس

با استفاده از کد زیر می توانید متن مورد نظر در قسمت محتوای مطالب وردپرس را لینک دار کنید این کد متنهای موجود در خلاصه مطلب را نیز لینکدار می کند، برای لینک کردن خودکار متن مورد نظر در قسمتهای مشخص شده از کد زیر متن و لینک خود را وارد کنید و سپس کد را به فایل functions.php قالب وردپرس تان اضافه و ذخیره کنید تا تغییرات اعمال شوند.

با استفاده از این کد می توانید چندین کلمه را با پیوندهای متفاوت لینک کنید، متن اول به لینک اول و به همین شکل متن ۲ به لینک ۲ و … جایگزین می شوند.

function link_words($content){
$words = array(
'آموزش وردپرس',
'افزونه وردپرس'
);
$links = array(
'<a href="http://doctorwp.com">آموزش وردپرس</a>',
'<a href="http://doctorwp.com">افزونه وردپرس</a>'
);
$content = str_replace($words , $links ,$content);
return $content;
}
add_filter('the_content', 'link_words');
add_filter('the_excerpt', 'link_words');
امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.