افزودن ابزارک به مطالب و برگه ها با افزونه amr shortcode any widget

ابزارک های یکی از بخش های بسیار کاربردی در وردپرس می باشد که توسط آن می توانید بخش های جدیدی را به سایت وردپرسی خود اضافه نمایید . اما این ابزارک ها معمولا در بخش هایی مانند سایدبار مورد استفاده قرار می گیرد ولی ممکن است شما بخواهید در بخش نوشته ها یا برگه ها نیز از آن استفاده کنید ؛ مثلا برای افزودن تبلیغات از اینگونه افزونه ها استفاده کنید . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد ابزارک ها در بخش نوشته ها و برگه های سایت وردپرسی خود خواهید بود . افزونه amr shortcode any widget یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به استفاده از ابزارک ها در بخش مطالب و برگه های سایت وردپرسی خود خواهید بود . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه amr shortcode any widget همراه باشید .

افزودن ابزارک به مطالب و برگه ها با افزونه amr shortcode any widget

برخی از ویژگی های افزونه amr shortcode any widget برای وردپرس :

  • قابلیت استفاده از ابزارک ها در مطالب و نوشته ها
  • قابلیت استفاده از شورت کد در بخش های مختلف
  • و …

شورت کد افزونه :
[do_widget calendar]

[do_widget pages]
در بالا برای دو ابزارک مثال آوردیم یکی تاریخ و یکی هم برگه ها ( باید این دو ابزارک در قسمت ابزارک های وردپرس داخل ابزارک shortcode وجود داشته باشن تا نمایش داده بشه.

اگر به دنبال افزونه ای برای نمایس ابزارک ها در بخش مطالب و برگه های سایت وردپرسی خود هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه amr shortcode any widget می باشد .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.