لود آجاکس مطالب وردپرس با Ajax Load More Post

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از مواردی که می‌تواند در سلیقه کاربران مورد پسند باشد این است که مطالب خود را به صورت آجاکس لود نمایید تا بدون نیاز به باز کردن صفحه جدید بازدیدکنندگان بتوانند با کلیک بر روی دکمه یا متن دلخواهی سایر مطالب را سریعا دریافت و مشاهده کنند.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا کاری کنید مطالب به صورت آجاکس برای کاربران لود شوند.

لود آجاکس مطالب وردپرس

Ajax Load More Post doctorwp
لود آجاکس مطالب وردپرس با Ajax Load More Post

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Ajax Load More Post در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۶۰ نصب فعال را ازآن خود کند که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا امکان لود آجاکس در سایدبار سایت خود را فراهم نمایید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی افزونه مراجعه کرده و یک بخش جدید برای لود آجاکس مطالب بر اساس دسته‌بندی، نوع نوشته، نمایش بخش‌هایی همچون عنوان، خلاصه، لینک، تصویر شاخص و.. را مشخص کرده و رنگ‌بندی دلخواه خود را برای آن انتخاب کنید.

Ajax Load More Post
لود آجاکس مطالب وردپرس

پس از اینکه اولین باکس برای نمایش مطالب به صورت آجاکس در وردپرس را ایجاد کردید مشابه تصویر زیر به مسیر نمایش> ابزارک‌ها مراجعه کرده و محتوای ساخته شده را انتخاب کرده و آن را ذخیره کنید.

Ajax Load More Post add
لود آجاکس مطالب وردپرس

در نهایت پس از افزودن ابزارک در مکان مورد نظر به صورت زیر می‌توانید مطالب را مشاهده کنید که با کلیک بر روی دکمه load more مطالب به صورت آجاکس در آن لود خواهند شد.

Ajax Load More Post preview
لود آجاکس مطالب وردپرس

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه صفحه افزونه Ajax Load More
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.