آموزش اضافه کردن اطلاع رسانی در پیشخوان وردپرس

همانطور که می‌دانید وردپرس به انواع افزونه‌ها و قالب ها این امکان را داده است تا در ان اقدام به رسال اعلامیه و نوتیفیکیشن پرداخته شوند؛ بر همین اساس بسیاری از اوقات این اعلامیه ها بسیار ازاردهنده هستند و دوست ندارید آنها را مشاهده کنید؛ نمونه بارز برای چنین اعلامیه هایی را می‌توان در قالب تصویر زیر مشاهده کرد که هنگام نصب افزونه و فعال کردن ان برای شما نمایش داده خواهد شد.

toomanynotices

حال بر همین اساس در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با کمک ان قادر خواهید بود تا این اعلامیه ها را به گونه ای دیگر نمایش دهید تا نه برای شما آزاردهنده باشند و نه برای نویسندگان و کاربران سایتتان!!

آموزش اضافه کردن اطلاع رسانی در پیشخوان وردپرس

wp-notification-center

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با نام WP Notification Center در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال کردن این افزونه در نوار مدیریت پیشخوان سایت وردپرسی شما منویی مشابه تصویر زیر افزوده خواهد شد که از این پس هر نوع اعلامیه مربوط به قالب و افزونه ها در ان به نمایش در می‌آیند و اگر اعلامیه جدیدی وجود داشته باشد تعداد آنها درج خواهد شد و با کلیک بر روی ان می‌توانید به صورت یک منوی کرکره‌ای انها را مشاهده کنید.همانطور که در تصویر می‌بینید با بردن نشانگر ماوس بر روی بخش هشدار تمامی هشدارهای موجود برای شما نشان داده می‌شوند و قادر خواهید بود تا آنها را مشاهده کنید.

همچنین هر هشداری را که مشاهده می‌کنید از این بخش حذف شده و دیگر نمایش داده نخواهند شد.

wpnotoficationcenter

پیشنهاد می‌کنم اگر دارای سایتی هستید که چندین نویسنده در آن فعالیت دارند، حتما از این افزونه استفاده کنید. چرا که این پیغامها ممکن است تا برای نویسندگان نیز نمایش داده شده و کمی برایشان آزاردهنده باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.