معرفی افزونه های نمایش محبوب ترین مطالب در وردپرس

یکی از بخش هایی که در بسیاری از سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد، بخش مطالب محبوب می باشد که مدیران سایت ها با نمایش آن سعی در نمایش برترین و پربازدید ترین مطالب خود به کاربران می نمایند تا شاید چنین مطالبی برای سایر کاربران که از سایت بازدید می نمایند نیز مفید باشند. در این مطلب قصد داریم 5 افزونه برتر در این زمینه را خدمت شما کاربران محترم دکتر وردپرس معرفی نماییم. در ادامه با ما و معرفی برترین افزونه های نمایش مطالب محبوب در وردپرس همراه باشید.

معرفی افزونه های نمایش محبوب ترین مطالب در وردپرس

معرفی برترین افزونه های نمایش مطالب محبوب در وردپرس

نمایش بخش مطالب محبوب به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد که در این مطلب چند روش حرفه ای و کاربردی را خدمت شما کاربران وردپرسی ارائه می نماییم.

نمایش مطالب محبوب وردپرس با افزونه WordPress Popular Posts

یکی از محبوب ترین افزونه هایی که برای نمای شمطالب محبوب در وردپرس مورد استفاده بسیاری از سایت ها قرار می‌گیرد، افزونه WordPress Popular Posts می باشد که محبوبیت زیادی در میان کاربران وردپرسی دارد؛ کسب امتیاز 4.5 از 5 و همچنین نصب بیش از +300,000 مورد در سایت های مختلف نشان از محبوبیت و کاربردی بود این افزونه است. این افزونه در ابزارک ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که کافی است پس از نصب وارد بخش نمایش> ابزارک ها شوید و تنظیمات مربوط به آن را اعمال کنید.

نمایش مطالب محبوب وردپرس با افزونه Top 10 – Popular posts plugin for WordPress

یکی دیگر از افزونه هایی که توسط آن قادر به نمایش مطالب محبوب در سایت وردپرسی خود هستید، افزونه Top 10 – Popular posts plugin for WordPress می باشد که توسط آن می‌توانید پربازدید ترین مطالب سایت وردپرسی خود را نمایش دهید. تنظیمات این افزونه نیز از بخش تنظیمات قابل دسترسی است. نصب بیش از 200,000 مورد به همراه کسب امتیاز 4.6 از 5 نشان از محبوبیت این افزونه وردپرس می‌باشد.

مدیریت نمایش مطالب وردپرس با افزونه Relevant

افزونه Relevant یک افزونه حرفه ای و کامل برای نمایش مطالب سایت به سبک های مختلف می باشد که از جمله آنها می توان به نمایش برترین مطالب، نمایش تصادفی مطالب، نمایش آخرین مطالب و… اشاره کرد. با نصب این افزونه دیگر نیازی به نصب چند افزونه برای کارایی ها مختلف و نمایش مطالب به سبک های مختلف نخواهید داشت. این افزونه توانسته است از میان +2000 نصب خود امتیاز 4.7 از 5 را به خود اختصاص دهد.

امتیاز دهی به مطالب وردپرس توسط کاربران با افزونه WP-PostRatings

افزونه WP-PostRatings افزونه ای حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به ایجاد قابلیت امتیاز دهی توسط کاربران در سایت وردپرسی خود خواهید بود. توسط این افزونه می توانید محبوبیت و ارزش مطالب خود را از نظر کاربران بسنجید. با نصب این افزونه می توانید تنظیمات مربوط به آیکن ها و موارد دیگر را در بخش پیشخوان وردپرس مشاهده کنید. این افزونه توانسته است از میان +100,000 نصب خود امتیاز 4.4 از 5 را به خود اختصاص دهد.

نمایش مطالب محبوب به صورت اسلایدر در وردپرس با افزونه Trending/Popular Post Slider and Widget

نمایش مطالب محبوب به روش های مختلفی امکان پذیر است که یکی از روش های مناسب نمایش آنها به صورت اسلایدر و همراه با تصاویر شاخص می باشد. با استفاده از افزونه Trending/Popular Post Slider and Widget می توانید مطالب محبوب خود در وردپرس را به صورت اسلایدر نمایش دهید.

نمایش مطالب محبوب به صورت اسلایدر در وردپرس با افزونه Trending/Popular Post Slider and Widget

این افزونه توانسته از است میان +2000 نصب امتیاز 5 از 5 را به خود اختصاص دهد.

نتیجه گیری: نمایش مطالب محبوب در وردپرس به روش های مختلفی امکان پدیر می باشد که در این مطلب اقدام به معرفی چند افزونه مرتبط در این زمینه برای شما کاربران وردپرسی نمودیم.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.