معرفی دو افزونه کاربردی برای ایجاد پرسش نامه در وردپرس

بسیاری از سایت ها در بین میلیون ها سایت موجود وجود دارند که نیاز مبرم آنها به ایجاد پرسش نامه احساس می شود . شاید شما نیز سایتی داشته باشید که دوست داشته باشید پرسش نامه هایی برای کاربران خود ایجاد کنید . ایجاد این پرسش نامه ها در سایت های درسی ،موسسات ، استخدامی و … می تواند بسیار مفید باشد . در این مطلب به شما دو افزونه حرفه ای را معرفی می کنیم که توسط آن قادر به ایجاد پرسش نامه هستید و عملکرد این افزونه ها بر اساس چارت ها گوگل می باشد و به صورت JQuery طراحی شده اند . کاربر پس از پاسخ گویی به پرسش ها ، به آدرسی که از میش تعیین شده است وارد می شود که می تواند نتایج و نمودار پیشرفت خود را مشاهده کنند . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های این دو افزونه حرفه ای همراه باشید .

معرفی دو افزونه کاربردی برای ایجاد پرسش نامه در وردپرس

۱ . افزونه WP Survey And Quiz Tool برای وردپرس :

این افزونه به ایجاد پرسش نامه هایی توسط مدیر سایت ، می تواند کوئیز و آزمونی را کاربران خود اخذ کند و در نهایت نتایج را به کاربران نمایش دهد . این افزونه قابلیت تغییرات در پرسش ها و پاسخ ها را نیز دارا می باشد .

۲ . افزونه WordPress Simple Survey برای وردپرس :

این افزونه نیز مانند افزونه ی قبلی به مدیر سایت وردپرسی  امکان ایجاد آزمون ها و پرسش نامه هایی به صورت آنلاین را می دهد . در پایان آزمون نیز نام کاربر را از وی اخذ نموده و همچنین کاربران می توانند این پرسش ها را بدون نام رها کنند و وارد صفحه ای که از پیش برای نمایش نتایج و نمودار پیشرفت تعیین شده است ، شوند .

اگر به فکر ایجاد آزمون ، کوئیز و پرسش نامه هایی در سایت خود هستید  ، با توجه به نیاز خود یکی از دو افزونه بالا را انتخاب کنید و در سایت خود نصب و فعال سازی نمایید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.