بسیاری از سایت ها در بین میلیون ها سایت موجود وجود دارند که نیاز مبرم آنها به ایجاد پرسش نامه احساس می شود . شاید شما نیز سایتی داشته باشید که دوست داشته باشید پرسش نامه هایی برای کاربران خود ایجاد کنید . ایجاد این پرسش نامه ها در سایت های درسی ،موسسات ، استخدامی و … می تواند بسیار مفید باشد . در این مطلب به شما دو افزونه حرفه ای را معرفی می کنیم که توسط آن قادر به ایجاد پرسش نامه هستید و عملکرد این افزونه ها بر اساس چارت ها گوگل می باشد و به صورت JQuery طراحی شده اند . کاربر پس از پاسخ گویی به پرسش ها ، به آدرسی که از میش تعیین شده است وارد می شود که می تواند نتایج و نمودار پیشرفت خود را مشاهده کنند . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های این دو افزونه حرفه ای همراه باشید .

معرفی دو افزونه کاربردی برای ایجاد پرسش نامه در وردپرس

۱ . افزونه WP Survey And Quiz Tool برای وردپرس :

این افزونه به ایجاد پرسش نامه هایی توسط مدیر سایت ، می تواند کوئیز و آزمونی را کاربران خود اخذ کند و در نهایت نتایج را به کاربران نمایش دهد . این افزونه قابلیت تغییرات در پرسش ها و پاسخ ها را نیز دارا می باشد .

۲ . افزونه WordPress Simple Survey برای وردپرس :

این افزونه نیز مانند افزونه ی قبلی به مدیر سایت وردپرسی  امکان ایجاد آزمون ها و پرسش نامه هایی به صورت آنلاین را می دهد . در پایان آزمون نیز نام کاربر را از وی اخذ نموده و همچنین کاربران می توانند این پرسش ها را بدون نام رها کنند و وارد صفحه ای که از پیش برای نمایش نتایج و نمودار پیشرفت تعیین شده است ، شوند .

اگر به فکر ایجاد آزمون ، کوئیز و پرسش نامه هایی در سایت خود هستید  ، با توجه به نیاز خود یکی از دو افزونه بالا را انتخاب کنید و در سایت خود نصب و فعال سازی نمایید .

Rate this post
امتیاز شما از 1 تا 5