دوست داشتم تا تجربیات این چند سال خودمو با شرکت های هاستینگ ایران و البته تجربیات شما رو در قسمت دیدگاه ها ، در اختیار همه قرار بدیم و یه مقایسه انجام بشه تا انتخاب رو برای کاربران راحت تر کنه .

مقایسه و بهترین شرکت های هاستینگ ایران

من خودم با چند تا شرکت متفرقه و شرکت های معروف تری مثل میهن وب هاست ، نت افراز ، هاست ایران ، هاست دی ال و ایران سرور تا حدودی کار کردم یا و یا آشنایی دارم که تک تک به مقایسه می پردازیم .ما قرار درباره هاست اشتراکی لینوکس و vps و سرور اختصاصی حرف بزنیم ولی ابتدا به معرفی وب سایت www.webhosting.info می پردازیم .

سایت اطلاعات هاستینگ www.webhosting.info

سایت اطلاعات هاستینگ www.webhosting.info

در لینک www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR رتبه بندی سایت های ایران فقط بر اساس تعداد دامنه های میزبانی شده است و تمام ، اصلا بر اساس کیفیت سرور و پشتیبانی و … نیستش . البته خوب شرکتی که دامنه های زیادی رو داره هاستینگ میده حتما کارشم خوب بوده دیگه به هر حال اما بهترین انتخاب بیشتر با تجربه دیگران میسر هستش . حالا تک تک به معرفی اونایی که باهاشون خودم و دوستام کار کردن می پردازم .

شرکت میزبانی وب نت افراز

آدرس سایت www.netafraz.com هستش ، بهترین هاست اشتراکی حال حاضر کشور  هم از لحاظ مناسب بودن قیمت و هم کیفیت و پشتیبانی برای سایت هایی که تازه می خوان شروع کنن ، و سایت هایی که ترافیک خیلی زیادی ندارند و معمولی هستند . تیکتو ندادی سریع جواب میدن ! فامیل من هم نیستن که دارم تعریف می کنم اما بسیار تعریف دارن .

شرکت میزبانی وب نت افراز

یکی از محدودیت هاش تعداد بازدید یکتا هستش که سایت های پربازدید رو پشتیبانی نمی کنند و این خیلی هم خوب هست و احترام به حقوق مشتری هاست . مثلا سایت خودم رو که یکم ترافیکش و درصد استفاده از منابعش بالاست خواستم ببرم رو سرورهاشون قبول نکردن ، یعنی بخاطر کیفیت کار ، از پول من گذشتند تا احترام بزارند به مشتری هاشون چون هاست اشتراکی هست و روی یک سرور سایت های زیادی هستند و اگر یک سایت منابع زیادی استفاده کنه بقیه سایت ها گناهی ندارند و بخاطر یک سایت کیفیت و سرعت لود کل سرور و همه سایت ها کم بشه .

فقط گفتم تنها مشکل این که سایت های خیلی پربازدید رو پشتیبانی نمی کنه ( به دلیل استفاده زیاد منابع سرور ) .

hostdl.com ابر قدرت vps و سرور اختصاصی ایران

hostdl.com ابر قدرت vps و سرور اختصاصی ایران

لینکش www.hostdl.com هستش .به جرات شماره اول ایران هستش . مخصوص افراد حرفه ای و سایت های پرترافیک که نیاز به حجم و ترافیک بالا هم دارند . فقط vps و سرور اختصاصی می فروشه که self-managed هست و نیاز به آشنایی به لینوکس داره و خیلی هم گرون هست نسبت به بقیه ، اما بسیار قوی هستند ، داخل سایت مشتری هاشون رو می تونید ببینید مثل دانلودها ، آسان دانلود و … .

شرکت هاستینگ میهن وب هاست

شرکت هاستینگ میهن وب هاست

آدرسش www.mihanwebhost.com هستش . باهاشون ۲ سال کار کردم ، انصافا بد نیستند ، میشه گفت با کیفیت ترین هاست ارزون قیمت رو دارند ! hostdl که کلا بحثش جداست اما بین میهن وب هاست و نت افراز ، قطعا نت افراز رو انتخاب کنید ، شاید یخورده نت افراز گرون تر باشه و کنترل پنلش هم دایرکت ادمین ، اما واقعا ارزش داره . میهن وب هاست سرور های داخل و خارج ایران داره .

سایت خودم میهن وب هاست بودش که این آخرا چون ترافیکم زیاد شده بود ، خیلی دیر لود میشد ، down میشد و ازین جور مشکلات و وقتش رسید که کوچ کنم .

شرکت هاستینگ هاست ایران

شرکت هاستینگ هاست ایران

آدرسش www.hostiran.net هستش ، خیلی آشنایی ندارم ، اما هاست اشتراکی خوبی هستش و یکم قیمتش نسبت به ۲ تا هاست اشتراکی قبلی بیشتره اما می دونم که کیفیتش هم بهتره و مزیت اصلیش هم اینه سرور هاش داخل ایرانه و برا همین یکم هم گرون هستش . یکی از دوستام که سایت خیلی خوبی هم داره گفت اشتباه کردم پول چند ماه رو پرداخت کردم در اولین فرصت کوچ می کنم hostdl .

شرکت هاستینگ ایران سرور

همین الان که دارم این مطلبو می نویسم ، سایت خودم رو سرور هاشون هستش ، در عرض ۳ ماهی که باهاشون کار کردم ،مشکلات زیادی رو داشتم. در اسرع وقت سرورهامو عوض خواهم کرد. نظر شخصیم بودش ، دوست ندارم تو این مطلب بیخودی تعریفی بشه یا کسی رو خرابش کنیم .

راستش این اطلاعات خودم راجع به یک سری هاستینگ های معروف بود که باهاشون کار کرده بودم و اطلاع داشتم . این مطلب با مشارکت شما کامل و جامع تر میشه پس اگر نقطه نظری و تجربه شخصی دارید ، به صورتی که صادقانه باشه و جنبه تبلیغ یا خراب کردن یک شرکتی نداشته باشه ، بسیار مشتاق هستیم تا من و بقیه دوستان بشنویم و همه استفاده کنیم …

یا حق

 

امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 53 رای
Loading...