ساخت نظرسنجی در وردپرس با YOP Poll

اگر قصد ساخت نظر سنجی در وردپرس را دارید در این آموزش از دکتر وردپرس همراه باشید تا به معرفی افزونه ای کاربردی برای ساخت نظرسنجی با قابلیت های منحصر به فردی باشیم.

ساخت نظرسنجی در وردپرس با YOP Poll

yop

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام YOP Poll در مخزن وردپرس ثبت شده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.6 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام YOP Poll ایجاد خواهد شد. ابتدا به بخش YOP Poll options مراجعه کرده و مطابق تصویر زیر یکی از تم های موجود در آن را انتخاب کنید.

yop-poll-theme

حال به بخش افزودن نظر سنجی رفته و مطابق تصویر زیر سوال و جوابهای خود را در ان درج کنید.

yop-poll-aq

پس از ایجاد نظر سنجی های خود میتوانید به صورت لیستی انها را مشاهده کرده با کلیک بر روی هر یک از آنها آمار و ارقام آنها را بررسی کنید و در نهایت با استفاده از ابزارک و یا آی دی آنها را در سایت خود به نمایش بگذارید.

yop-poll-pools

در نهایت نظرسنجی های ایجاد شده در سایت می تواند به شکل زیر در بخشی از ابزارک و یا نوشته و برگه سایت وردپرسی شما نمایش داده شوند.

yop-poll-portfolio

همانطور که در تصویر می بینید یکی از ویژگی های این افزونه امکان انتخاب گزینه ای همچون سایر است که در آن کاربران قادر خواهند بود تا گزینه انتخابی خود را در آن تایپ کرده و در سایت ثبت کنند.

همچنین با کلیک بر روی گزینه view Results امکان مشاهده نتایج نیز فراهم می باشد که بسته به دلخواه خود نیز میتوان آن را به صورت خصوصی درج کنید تا تنها برای شما قابل نمایش باشد و یا اینکه همه اعضا قادر به مشاهده آن باشند.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.