با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر قصد ساخت نظر سنجی در وردپرس را دارید در این آموزش از دکتر وردپرس همراه باشید تا به معرفی افزونه ای کاربردی برای ساخت نظرسنجی با قابلیت های منحصر به فردی باشیم.

ساخت نظرسنجی در وردپرس با YOP Poll

yop

ساخت نظرسنجی در وردپرس با YOP Poll

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام YOP Poll در مخزن وردپرس ثبت شده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۶ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام YOP Poll ایجاد خواهد شد. ابتدا به بخش YOP Poll options مراجعه کرده و مطابق تصویر زیر یکی از تم های موجود در آن را انتخاب کنید.

yop-poll-theme

افزونه نظرسنجی در وردپرس

حال به بخش افزودن نظر سنجی رفته و مطابق تصویر زیر سوال و جوابهای خود را در ان درج کنید.

yop-poll-aq

افزونه نظرسنجی در وردپرس

پس از ایجاد نظر سنجی های خود میتوانید به صورت لیستی انها را مشاهده کرده با کلیک بر روی هر یک از آنها آمار و ارقام آنها را بررسی کنید و در نهایت با استفاده از ابزارک و یا آی دی آنها را در سایت خود به نمایش بگذارید.

yop-poll-pools

افزونه نظرسنجی در وردپرس

در نهایت نظرسنجی های ایجاد شده در سایت می تواند به شکل زیر در بخشی از ابزارک و یا نوشته و برگه سایت وردپرسی شما نمایش داده شوند.

yop-poll-portfolio

افزونه نظرسنجی در وردپرس

همانطور که در تصویر می بینید یکی از ویژگی های این افزونه امکان انتخاب گزینه ای همچون سایر است که در آن کاربران قادر خواهند بود تا گزینه انتخابی خود را در آن تایپ کرده و در سایت ثبت کنند.

همچنین با کلیک بر روی گزینه view Results امکان مشاهده نتایج نیز فراهم می باشد که بسته به دلخواه خود نیز میتوان آن را به صورت خصوصی درج کنید تا تنها برای شما قابل نمایش باشد و یا اینکه همه اعضا قادر به مشاهده آن باشند.

شاد باشید..

پیشنهاد بعدی  عضویت پیشرفته و ویژه کاربران در وردپرس با WishlistMember
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...