با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در این مقاله قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای برای نمایش اعضای تیم سایت بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا تیم مدیریت سایت را بر اساس نقش کاربری خاص نمایش داده و کاربران با کلیک بر روی هر کدام از اعضا به صفحه ختصاصی آنها و یا صفحه تیم سایت هدایت شوند. این آموزش بنا به درخواست یکی از همراهان همیشگی دکتر وردپرس تهیه شده است، پس تا انتها همراه باشید.

نمایش اعضای سایت با WP Team List

wp-team-list

نمایش اعضای سایت با WP Team List

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام WP Team List در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 100 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خود نماید.

یک برگه ایجاد کرده و کد زیر را در آن قرار دهید تا لیست اعضا توسط این افزونه نمایش داده شوند.

[wp_team_list]

پس از نصب و فعال سازی افزونه به قسمت ابزارک‌ها رفته و مطابق تصویر زیر ابزارک مورد نظر را ایجاد کنید. در این ابزارک می‌توانید تعداد نمایش اعضا، نقش کاربری و نمایش لینک صفحه اعضای تیم را وارد کنید.

wp-team-list-widget-add

نمایش اعضای سایت با WP Team List

پس از اینکه ابزارک مورد نظر را در مکان مناسبی از قالب درج کنید لیست اعضای سایت مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد که حاوی مطالب انها نیز خواهد بود.

wp-team-list-widget

نمایش اعضای سایت با WP Team List

یکی از قابلیت‌های این افزونه نیز این است که میتوانید مشابه کد زیر را در قالب سایت خود قرار دهید تا لیست اعضا را در مکانهایی همچون فوتر سایت به نمایش بگذارید.

<?php echo do_action( 'wp_team_list', array( 'role' => 'all', 'orderby' => 'name' ) ); ?>

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5