اسلایدر ریسپانسیو مطالب وردپرس با WP Responsive Recent Post Slider

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

در آموزش پیشین به معرفی افزونه‌ای پرداختم که با استفاده از ان می توانستید اقدام به نمایش مطالب به صورت اسلایدر در وردپرس کنید و آخرین مطالب سایت خود را به صورت انتخاب دسته‌بندی و استایل دلخواه در سایت خود نمایش دهید.

حال در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اسلایدر مطالب خود را به صورت رسپانسیو و واکنش‌گرا ایجاد کنید تا در انواع نمایشگرها به درستی نمایش داده شود.

اسلایدر ریسپانسیو مطالب وردپرس

recent-posts-slider doctorwp
اسلایدر ریسپانسیو مطالب وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WP Responsive Recent Post Slider در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 8.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.8 را ازآن خود نماید.

WP Responsive Recent Post Slider
اسلایدر ریسپانسیو مطالب وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر قادر خواهید بود تا با مراجعه به بخش دسته‌بندی نوشته‌های وردپرس شورت کد مورد نظر برای درج اسلایدر در وردپرس را مشاهده کنید.

همانطور که در تصویر می‌بینید شورت کد مورد نظر را کپی کرده و در هر مکانی که می‌خواهید آن را نمایش دهید قرار دهید تا مشابه تصویر زیر اسلایدر در سایت شما نمایش داده شود و با کلیک بر روی آن کاربران به نوشته مورد نظر هدایت شوند.

WP Responsive Recent Post Sliders
اسلایدر ریسپانسیو مطالب وردپرس

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.