نمایش تبلیغات بین مطالب در وردپرس

اگر گذری در سایتهایی با موضوعات خبری، تفریحی، دانلودی و.. داشته باشید حتما متوجه شده اید که چنین وبسایتهایی برای تامین مخارج سایت خود و کسب درآمد اقدام به نمایش انواع تبلیغات در فضاهای مختلف وب سایت می کنند، و اقدام به درج بنر و تبلیغات متنی در محیط هایی همچون سایدبار، هدر، فوتر، بالای مطالب و.. می کنند.

wordpress-insert-between-post-ads
نمایش تبلیغات بین مطالب در وردپرس

در حال حاضر تبلیغاتی مانند: فروش و درج بک لینک، بنر در ابعاد متفاوت، پست ثابت در صفحه اصلی و ادامه مطلب، صفحه پاپ آپ و … را می توان در سایت نمایش داد.

اگر به وب سایت زومیت که مرجعی برای اخبار فناوری اطلاعات است مراجعه کرده باشید خواهید دید که علاوه بر پنلهای تبلیغاتی ذکر شده امکان درج لینک و بنر تبلیغاتی بین نوشته مطالب نیز وجود دارد؛ شاید با خود فکر کنید که چنین تبلیغاتی را در متن نوشته قرار داده اند اما باید بگوییم که سخت در اشتباهید :D T در این روش می توان لینک سایت یا بنر دلخواه را در ادامه مطلب و بعد از تگ more که برای نمایش کامل مطالب در single.php است، بدون اینکه نیازی باشد تا نوشته خود را ویرایش کنیم قرار داد.

برای این منظور می توانید از کد نمایش تبلیغات بین متن نوشته در ادامه مطالب وردپرس که در این نوشته به معرفی و آموزش ایجاد آن می پردازیم استفاده کنید پس تا انتها همراه ما باشید.

ads-more-tag-wordpress
نمایش تبلیغات بین مطالب در وردپرس

مطمئنا قرار دادن تبلیغ در بین متون نوشته ها بازدهی بسیار بیشتری نسبت به نوع دیگر تبلیغات دارد، چرا که بازدیدکنندگان برای مشاهده پستها به سایت می آیند، نه برای مشاهده تبلیغات ؛ لذا حتما تبلیغ درج شده را می ببینند. در اینگونه تبلیغ می توان از لینک، بنر و عکس در اندازه دلخواه، توضیحات و لینک به محصول، درج ویدئو یا صدای تبلیغاتی و … استفاده کرد و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد که شما چه نوع تبلیغی را می خواهید در آن درج کنید.

همچنین براحتی می توانید با تغییر کد یا برداشتن آن تبلیغ موجود در متن نوشته ها را حذف کنید. می توان با اعمال شرط کاری کرد که تبلیغات تنها برای کاربران غیرعضو نمایش داده شوند یعنی اگر کاربری وارد سایت شده بود دیگر تبلیغ را نبیند. و بسیاری کارهای دیگر که اگر با وردپرس آشنا باشید می توانید آن ها را پیاده سازی نمایید.

بدین منظور بعد از گرفتن پشتیبان از فانکشن پوسته خود کد زیر را در فایل فانکشن functions.php قالب وردپرس تان کپی کنید. سپس با ویرایش عبارت تبلیغاتی موجود در خط پنجم کد می توانید متن یا بنر مورد نظر را قرار دهید. در این کد ما یک تبلیغ متنی را درج کرده ایم که به انتخاب خود می توانید اقدام به نمایش بنر، فیلم، صوت و.. به صورت تبلیغاتی بپردازید.

add_filter('the_content', 'adds_block');
function adds_block($content){if (is_single()) global $post; $thePostID = $post->ID;
$test = '<span id="more-' .$thePostID.'"></span>' ;
return str_replace($test, ads(), $content);}
function ads(){return '<a href="http://doctorwp.com">دکتــر وردپرس</a>';}
امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.