تست ارسال ایمیل در ووکامرس با WooCommerce Email Test

یکی از مشکلاتی که کاربران ووکامرس دارند این است که ایمیل های ارسالی برای انواع وضعیت سفارش و جزییات برای کاربران ارسال نمی‌شود. در بیشتر این موارد مشکل عدم ارسال ایمیل در ووکامرس از سوی هاستینگ ممکن است رخ دهد، اما در مواردی این مشکل می‌تواند از خود وردپرس باشد که لازم است هرازگاهی ارسال ایمیل در ووکامرس را تست کنید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا فرم ایمیل‌های ارسالی خود در وردپرس را مشاهده و شخصی سازی نمایید و علاوه بر آن اقدام به ارسال تست ایمیل در ووکامرس کنید تا در صورت عدم ارسال بتوانید مشکل ارسال نشدن ایمیل در ووکامرس را مرتفع کنید.

تست ارسال ایمیل در ووکامرس

WooCommerce Email Test doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WooCommerce Email Test در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۵٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴٫۳ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به منوی ان مراجعه کرده و با کلیک بر روی هر دکمه فرم ایمیل ارسالی به مشتریان برای انواع وضعیت سفارش محصول، رسید خرید، جزییات خرید محصول و … را مشاهده کنید.

با کلیک بر روی هر یک از موارد قادر خواهید بود تا اقدام به مشاهده پیش نمایشی از فرم ایمیل مورد نظر کرده و در صورت لزوم اقدام به سفارشی سازی فرم ایمیل در سایت ووکامرسی خود کنید.

همچنین با استفاده از نسخه تجاری این افزونه قادر خواهید بود تا اقدام به تست ارسال ایمیل در ووکامرس باشید که در بسیاری از موارد این مشکل برای کاربران پیش می‌آید که در ووکامرس ایمیل سفارشات برای مشتری ارسال نمی‌شود.

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
2 نظرات
  1. علی قنبری می گوید

    بدون نسخه تجاری ارسال ایمیل تست نمیکنه چه فایده داره دیگ :دی

    1. عباس صادقی می گوید

      :D

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.