با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از مشکلاتی که کاربران ووکامرس دارند این است که ایمیل های ارسالی برای انواع وضعیت سفارش و جزییات برای کاربران ارسال نمی‌شود. در بیشتر این موارد مشکل عدم ارسال ایمیل در ووکامرس از سوی هاستینگ ممکن است رخ دهد، اما در مواردی این مشکل می‌تواند از خود وردپرس باشد که لازم است هرازگاهی ارسال ایمیل در ووکامرس را تست کنید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا فرم ایمیل‌های ارسالی خود در وردپرس را مشاهده و شخصی سازی نمایید و علاوه بر آن اقدام به ارسال تست ایمیل در ووکامرس کنید تا در صورت عدم ارسال بتوانید مشکل ارسال نشدن ایمیل در ووکامرس را مرتفع کنید.

تست ارسال ایمیل در ووکامرس

WooCommerce Email Test doctorwp

تست ارسال ایمیل در ووکامرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WooCommerce Email Test در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 5.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.3 را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به منوی ان مراجعه کرده و با کلیک بر روی هر دکمه فرم ایمیل ارسالی به مشتریان برای انواع وضعیت سفارش محصول، رسید خرید، جزییات خرید محصول و … را مشاهده کنید.

WooCommerce Email Test

تست ارسال ایمیل در ووکامرس

با کلیک بر روی هر یک از موارد قادر خواهید بود تا اقدام به مشاهده پیش نمایشی از فرم ایمیل مورد نظر کرده و در صورت لزوم اقدام به سفارشی سازی فرم ایمیل در سایت ووکامرسی خود کنید.

پیشنهاد بعدی  نمایش سه بعدی و 360 درجه محصولات در ووکامرس با افزونه Smart Product Viewer

همچنین با استفاده از نسخه تجاری این افزونه قادر خواهید بود تا اقدام به تست ارسال ایمیل در ووکامرس باشید که در بسیاری از موارد این مشکل برای کاربران پیش می‌آید که در ووکامرس ایمیل سفارشات برای مشتری ارسال نمی‌شود.

شاد باشید..

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته
Loading...