7 قالب برتر ووکامرس

7 قالب برتر ووکامرس پستی با موضوع مجموعه ای است از 7  قالب حرفه ای ووکامرس برای شما تهیه شده است این قالب ها نسبت به دیگر قالب های ووکامرس وردپرس برتری داشته اند که جزو قالب های برتر انتخاب شده اند. این مطلب رو در یک سایت خارجی دیدم و اکنون بخشی از آن را در اختیار شما آن را قرار دادم . امیدوارم که مورد استفاده شما قرار گیرد.

7 Woocommerce theme

قالب ووکامرس Socute

قالبی حرفه ای برای ووکامرس با امکان جستجو در سایت و اسلایدر و آیکون های شبکه های اجتمایی و .. در خدمت شماست تا برای فروش بهتر محصولات شما را یاری نماید.

free-responsive-woocommece-ready-wordpress-theme

 

قالب ووکامرس Kidshop

این قالب برای فروش محصولات کودکانه مناسب می باشد و دارای طرح بندی شاد و کودکانه است این قالب دارای امکانات فراوانی همراه با کودکانه بودن در اختیار شما می گذارد.

Kidshop

 

قالب ووکامرس Mystile

قالب ساده در عین حال کارآمد برای فروش محصولات شما از جمله لباس های پوشیدنی با امکان جستجو و طرح بندی ساده برای استفاده شما.

best_wordpress_themes_mystyle

 

قالب ووکامرس Bearded

قالبی حرفه ای به سبک فلت می باشد که از طراحی ویژه همراه با اسلایدر و فوتر و… برخوردار می باشد که به شما در راه اندازی یک سایت حرفه ای فروش محصولات کمک می کند.

bearded

 

قالب ووکامرس eElectronics

قالبی زیبا با طرح بندی فوق العاده برای راه اندازی یک فروشگاه به صورت کج با اسلایدر و مجموع برند و .. در خدمت شماست تا نیاز های یک حرفه ای را برطرف سازد.

electronics-wp-theme

 

قالب ووکامرس EShop

قالب eshop قالبی دوست داشتنی همراه با فوتر با پشتیبانی ویجت و آیکون های شبکه های اجتمایی و اسلایدر و … برای استفاده شما می باشد که با طرح بندی بنفش طراحی شده است.

Eshop-woo

 

قالب ووکامرس Virtue

قالبی حرفه ای با طرح بندی زیبا و  نشادن محبوبیت کالا همراه با فوتر با پشتیبانی ابزارک در خدمت شما برای یک فروشگاه دیگر می باشد.

Product-Virtue-Theme

امتیاز شما برای این مقاله
1 نظر
  1. Hans Tomas می گوید

    I have found another good source of free templates.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.