آموزش whmcs فارسی

سلام همکاران محترم ، همونطور که اطلاع دارید با توسعه کسب و کار های اینترنتی بخصوص برای همکارانی که در زمینه خدمات وب و هاستینگ فعالیت دارند، نیاز به یک سیستم مدیریتی بسیار حرفه ای احساس شد که این خلا رو سال هاست سیستم whmcs  بخوبی پر کرده و تقریبا میتوان گفت اکثر هاستینگ های ایرانی و شرکت های معروف هاستینگ ایران از این اسکریپت بهره می برند .

آموزش whmcs فارسی

Whmcs چیست ؟

Whmcs  یک سیستم ارائه کننده خدمات هاستینگ و دامنه و همینطور فروش محصولات و خدمات وابسته مثل طراحی سایت و بازاریابی هستش . عمده محبوبیت و کاربرد اسکریپت whmcs برای شرکت های هاستینگ هستش .

علت محبوبیت whmcs در ایران

سادگی و در عین حال کامل بودن و از همه مهم تر توسعه و پشتیبانی و فراهم بودن زمینه های بومی مثل زبان فارسی ، قالب های متعدد ایرانی رایگان و غیر رایگان برای whmcs  و درگاه های پرداخت ایرانی و … از مهم ترین ویژگی های محبوبیت  اسکریپت مدیریت هاستینگ whmcs هستش .

 

مشکلات و موانع موجود برای whmcs

مثل هر سیستم مدیریت و اسکریپت دیگری سعی شده است که با تمام سادگی طراحی بشه که همینطور هم هستش اما با این وجود هنوزم شروع کار با این سیستم میتونه سهت و پیچیده باشه . نصب و فارسی اسکریپت ، تنظیمات اسکریپ، قالب های فارسی و نصب درگاه های پرداخت ایرانی و … مشکلاتی هستش که بر سره راه وجود دارند .

شروع کسب و کار سریع و حرفه ای با whmcs

نبود دوره های آموزشی فارسی و تصویری یکی از خلا هایی بود که در این زمینه حس شد . تیم دکتر وردپرس تصمیم گرفت با تهیه یک دوره آموزشی و کاملا تصویری و عملی ، برای همکارانی که قصد ایجاد یک سیستم حرفه ای با whmcs  برای ارائه خدمات هاستینگ و دامنه و طراحی سایت و پشتیبانی رو دارند ، زمینه را هموار و ساده کنه .

برای اولین بار در ایران دوره آموزش تصویری و عملی whmcs توسط گروه دکتر وردپرس تهیه شده است

مشخصات پکیج آموزش whmcs  فارسی

این دوره آموزش تصویری توسط جناب وحید زعفرانلود از مدرسین و نویسنده های سایت دکتر وردپرس تدریس و ضبط شده است . این دوره به صورت ریکورد تصویر از روی دسکتاپ همراه توضیحات مدرس و با کیفیت HD تهیه شده است . در این دوره به صورت عملی از ابتدا از معرفی و نصب تا انتهای یعنی ساخت یک سایت هاستینگ و ارائه خدمات و آموزش های کامل کار با سرور های مختلف و ارائه خدمات به کاربران رو شامل میشه .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.