نمایش تعداد اعضای خبرنامه

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر از سرویس میل چیمپ برای ارسال خبرنامه استفاده می‌کنید و قصد دارید تا تعداد اعضای ثبتنام شده را نمایش دهید تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید، در این آموزش قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای کاربردی بپردازم که با استفاده از آن می‌توانید تعداد اعضای عضو شده در خبرنامه خود را نمایش داده و همچنین پیغام عضویت خود را به گونه‌ای تعیین کنید که از کاربر بخواهید به عنوان عضو چندم در خبرنامه شما ثبت نام کند.

 

 

mailchimp-chiclet
نمایش تعداد اعضای خبرنامه

افزونه نمایش تعداد اعضای خبرنامه

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان MailChimp Subscriber Chiclet در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا به امروز توانسته است تا بیش از 100 نصب فعال و کسب امتیاز 3 را از آن خود کند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام MailChimp Subscriber Chiclet افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا تنظیمات مورد نظر را اعمال کنید.

برای شروع کار ابتدا به اکانت خود در میل چیمپ رفته و کلیک api را دریافت کنید. برای دریافت این کد ابتدا وارد اکانت خود در سایت میل چیمپ شده و مطابق تصویر زیر پس از کلیک بر روی اکانت در قسمت Extras بر روی api key کلیک کرده و آن را دریافت کنید.

account-apikeys
نمایش تعداد اعضای خبرنامه در وردپرس

پس از اینکه کلید api را دریافت کردید آن را در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا صفحه مجددا بارگزاری شود، پس از بارگزاری مجدد در بخش choose your list لیست ایمیل خود را انتخاب کنید و در بخش color رنگ مورد نظر برای نمایش تعداد اعضا را انتخاب کنید. برای نمایش لینک نیز میتوانید تیک گزینه show link را وارد کنید و سپس در کادر post numeral text دکمه مورد نظر برای عضویت را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید!

mailchimp-subscriber-chiclet
نمایش تعداد اعضای خبرنامه در وردپرس
امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.