هفت پلاگین سیستم ارتباط با مشتریان وردپرس

آیا شما سایتی دارید که در ازای فروش محصولاتتان باید به کاربرانتان پشتیبانی بدهید؟؟؟

آیا نیاز به به یک سیستم همکاری در فروش دارید که با آن بتوانید با کاربرانتان ارتباط برقرار کنید و محیطی را به منظور پشتیبانی از محصولاتتان برای آن ها در نظر بگیرید؟

در این نوشته از سایت دکتر وردپرس قصد داریم تا 7 پلاگین وردپرس را که به منظور ایجاد سیستم ارتباط با مشتریان هستند را به شما معرفی کنیم. با مطالعه ی نوشته های مربوط به هر افزونه در سایت دکتر وردپرس می توانید سیستم ارتباط با مشتری مورد نظرتان را انتخاب و از این پس به راحتی با کاربران سایتتان(مشتریان اصلی) ارتباط داشته باشید و محصیطی مناسب را برای آن ها فراهم کنید.

crm چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

doctorwp-img

crm  به معنی سیستم ارتباط با مشتریان است که با این سیستم می توانید به راحتی با مشتریان سایتتان ارتباط داشته باشید. در حقیقت کاربران شما برای داشتن پشتیبانی از محصولات خریداری شده ی خودشان می توانند با شما ارتباط برقرار کنند و از سمت شما پاسخ مناسب را دریافت کنند و ی در کل به مشکل ان ها رسیدگی شود.

مثلا اگر به ارایه دهنده های هاست دقت کنید آن ها یک سیستم تیکتینگ دارند که شما در مواقع ضروری مثل قطعی سایت و.. میتوانید به ان ها تیکت ارسال کنید و مشکل سایتتان را جویا شوید و خیلی سریع به رفع ان اقدام کنید.

همان طور که می دانید سیستم های زیادی برای ارتباط با مشتریان وجود دارند که در این نوشته قصد داریم تا برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس 7 پلاگین را خدمت شما معرفی کنیم.

در این نوشته تنهای نام  های این پلاگنی ها را برای شما لیست می کنیم که با سرپ هر کدام از ان ها و یا لینک مربوطه می توانید در سایت دکتر وردپرس به نوشته های مربوطه دسترسی پیدا کنید.

و بعد از کسب اطلاعات کافی در مورد این پلاگین ها بنا به خواسته ی خودتان و شرایط کاریتان یکی را انتخاب کرده و آن را در سایتتان استفاده کنید.

لینک های مرتبط با این نوشته:

  • افزونه ی UkuuPeople
  • افزونه ی WP-CRM
  • افزونه ی WordPress-to-lead for Salesforce CRM
  • افزونه ی UpiCRM
  • افزونه ی WP-CRM System
  • افزونه ی Presspoint CRM
  • افزونه ی WPForms
امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.