دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک سامان برای edd

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر قصد راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروش فایل و محصولات مجازی خود را دارید افزونه Edd می‌تواند گزینه مناسبی برای ساخت فروشگاه باشد. اما برای اینکه بتوان امکان پرداخت آنلاین برای مشتری را فراهم نمود لازم است تا با استفاده از افزونه‌های درگاه پرداخت در edd مشتریان را به درگاه جهت پرداخت هزینه محصول هدایت کرد.

در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه درگاه پرداخت بانک سامان بپردازم که تا پیش از این به صورت تجاری عرضه می‌شد اما به تازگی توسط یکی از دوست داران وردپرسی به رایگان در مخزن وردپرس منتشر شده است.

دانلود افزونه درگاه پرداخت سامان برای edd

Bank Saman EDD gateway
دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک سامان برای edd

افزونه‎ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Bank Saman EDD gateway در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می توانید امکان پرداخت هزینه محصولات را در سایت فروشگاهی خود که از افزونه edd برای پرداخت استفاده می کنید را فراهم کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه به مسیر دانلودها> پیکربندی> درگاه‌های پرداخت در پیشخوان وردپرس مراجعه کرده و پس از وارد کردن کد پذیرندگی و رمز پذیرنده که از شرکت پرداخت الکترونیک سامان دریافت کرده اید تنظیمات را ذخیره کنید.

Bank-Saman-EDD-gateway-setting
دانلود افزونه درگاه پرداخت بانک سامان برای edd

در نهایت خواهید دید که امکان پرداخت از طریق درگاه بانک سامان برای شما فراهم خواهد شد.

حتما ببینید، دانلود افزونه پرداخت دلخواه بانک ملت

حال پس از اینکه با موفقیت تنظیمات را ذخیره کردید یک پرداخت جهت تست انجام دهید تا از اطمینان کارکرد افزونه برای پرداخت‌ها بر اساس ریال و تومان نیز مطمئن شوید. حتما دقت کنید تا در هنگام پرداخت هزینه باید آدرس اینترنتی شما مطابق تصویر زیر بر روی وبسایت شاپرک باشد که برای بانک سامان با آدرس sep.shaparak.ir در دسترس خواهد بود.

sep-shaparak
دانلود افزونه درگاه پرداخت سامان برای edd

شاد باشید..

امتیاز شما برای این مقاله
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.