انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از قرار دادن نظر

اگر بلاگ شخصی دارید و دوست دارید از طرف بازدید کنندگان سایت خود دیدگاه ها و نظراتی را دریافت کنید. لازم است که از روش هایی برای تشویق کاربران برای درج دیدگاه ها استفاده کنید چرا که در غیر اینصورت بسیار سخت است که از آن ها دیدگاهی در مورد تلاش های خود بیرون بکشید!!
باید به بازدیدکنندگان سایت نشان دهید که نظرات آن ها برای شما مهم است البته اگر با این روش نیز ترقیب شوند!! تا شاید بتوانید دیدگاه های بیشتری برای مطالب سایت دریافت کنید. در این بخش برای شما یک روش برای تشویق کاربران در ارائه دیدگاه معرفی می کنم. برای استفاده از این روش با این آموزش همراه ما باشید.

انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از قرار دادن نظر

انتقال کاربران به صفحه تشکر پس از قرار دادن نظر

خب دوستان همانطور که در ابتدا گفتم هدف این آموزش معرفی یک روش برای تشویق بازدیدکنندگان در ارائه دیدگاه ها است!! شما باید پس از این که کاربران برای شما دیدگاهی را ارسال کردند، از آنها تشکر کنید و از این طریق نظر آن ها را جلب نمائید. به همین خاطر باید ابتدا صفحه ای برای تشکر کردن از کاربران ایجاد کنید!! پس از این که کاربری دیدگاهی را ارسال کرد، به صورت خودکار به صفحه دیگری منتقل شود. شما می توانید در این صفحه از کاربر خود به خاطر ارسال دیدگاه تشکر کنید و یا هر چیزی که مد نظر دارید برای آن ها بنویسید

در ادامه این مطلب قطعه کدی را مشاهده می کنید که می توانید از این کد برای هدایت کاربران پس از ارسال دیدگاه به صفحه تشکر از آنها استفاده کنید. باید این قطعه کدی را که مشاهده می کنید در فایل functions.php قالب وردپرس وب سایت خود قرار دهید. پس از قرار گیری این کد از این پس کاربران سایت شما با ارسال دیدگاه به صورت خودکار به صفحه ی دیگری از سایت هدایت می شوند!

add_filter('comment_post_redirect', 'redirect_to_thank_you_page');
function redirect_to_thank_you_page(){
      wp_redirect('/thank-you-for-your-comment');
      exit();
}

از این پس از کاربران خود بخاطر دیدگاه هایی که قرار میدهند تشکر کنید!! این مورد می تواند جنبه مثبتی برای افزایش دیدگاه های وب سایت داشته باشد.البته اگر داشته باشد…

موفق و پیروز باشید.

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.