افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس و ووکامرس

در این مقاله می‌‌خواهیم افزونه ثبت نام و ورود با شماره موبایل (افزونه دیجیت) را به شما معرفی کنیم و نحوه اتصال افزونه دیجیت به پنل اس ام اس را به شما آموزش دهیم تا کاربران شما بدون نیاز به ایمیل و فقط با ارسال کدفعال سازی پیامکی بتوانند در سایت شما ثبت نام کنند. اگر سایت شما با وردپرس و ووکامرس ساخته شده است پیشنهاد می‌کنم این مقاله را تا انتها بخولنید.

در گذشته برای ثبت نام در اکثر سایت‌ها از ایمیل و تاییده ایمیل استفاده می‌شد، اما دیگر کاربران اینترنت مانند گذشته صبور نیستید می‌خواهند سریع به هدفشان برسند و از زمان آمدن تلگرام این موضوع پرنگ‌تر شده است و حتی فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ مانند دیجی‌کالا ثبت نام با موبایل را در سایتشان فعال کرده‌اند زیرا ثبت نام با شماره موبایل نرخ تبدیل بازدیدکننده به عضو را به شدت افزایش می‌دهد.

افزونه دیجیت و ثبت نام با پیامک اعتبارسنجی

در این مقاله از دکتر وردپرس می‌خواهیم به شما افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس را معرفی کنیم. شما به کمک افزونه ثبت نام پیامکی در وردپرس می‌توانید نرخ عضویت را افزایش دهید زیرا فقط با دریافت یک شماره موبایل و ارسال کد فعال سازی از طریق پیامک بازدیدکننده می‌تواند در سایت شما عضو شود و بعد از عضویت می‌توانید کاربر را به صفحه تکمیل اطلاعات هدایت نمایید.

برای اینکه بتوانید از افزونه ورود و ثبت نام با موبایل در سایت وردپرس استفاده کنید ‌می‌بایست یک پنل اس ام اس تهیه کنید و افزونه دیجیت را به پنل پیامک متصل کنید. دقت کنید که سامانه پیامکی شما می‌بایست قابلیت ارسال پیامک با خطوط خدماتی را داشته باشد تا بتوانید کدفعال سازی را برای تمام بازدیدکنندگان سایتتان ارسال نمایید.

اگر تاکنون سامانه پیامک نداشته‌اید، ما سامانه پیامکی فراز اس ام اس را معرفی می‌کنیم زیرا فراز اس‌ام‌اس پلاگین‌‌ پیامک متعددی دارد که می‌توانید با نصب این افزونه‌های پیامکی روی سایت وردپرس قابلیت‌های جدیدی را به سایت وردپرسی یا فروشگاه اینترنتی ووکامرس اضافه نمایید و کاربران سایتتان را از طریق ارسال اس ام اس خودکار که با وب سرویس انجام می‌شود، هیجان زده نمایید.

افزونه‌ پیامکی وردپرس، افزونه پیامک ووکامرس، افزونه اس ام اس گروتی فرم، افزونه اس ام اس edd و… که در ادامه در مورد کاربرد پلاگین‌های مختلف پیامکی وردپرس که به صورت رایگان توسط فراز اس‌ام‌اس در اختیار شما قرار می‌گیرد، با شما صحبت می‌کنیم.

نحوه اتصال افزونه دیجیت به سامانه پیامک

تنظیمات افزونه پیامکی دیجیتبعد از خرید سامانه پیامکی، افزونه دیجت را روی سایت نصب نمایید، وارد بخش تنظیمات > digit > پیکربندی پنل پیامکی شوید.

درگاه ارسال پیامک : Farazsms.com

نام کاربری : نام کاربری برای ورود به سامانه پیامک

رمز : رمز ورود به سامانه پیامک

خط ارسال کننده: ۱۰۰۰۲۰۴۰۰ این خط خدماتی بوده و پیامک به شماره موبایل‌های مسدود نیز ارسال می‌شود.

گزینه Send as sample (اختیاری)  را بلی قرار دهید.

و در کادر آخر این نام سایتتان را وارد نمایید.

تبریک میگوییم، افزونه ثبت نام با شما موبایل برای سایت شما فعال شد.

پلاگین پیامک گرویتی فرم

کاربر گرامی خانم پورامینی از تماس شما با دکتر وردپرس متشکرم، به زودی کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند.

این نمونه پیامکی است که کاربر سایت شما بعد از تکمیل فرم تماس با ما دریافت می‌کند! و البته این متن به صورت کامل قابل ویرایش است و شما متن را تنظیم می‌کنید! اگر در سایتتان از گرویتی فرم برای فرم تماس با ما، ثبت سفارش مشتری و… استفاده می‌کنید، افزونه پیامک گرویتی فرم به شما کمک می‌کند زمانی که کاربر در سایت شما فرم تماس با ما یا هر فرم دیگری را تکمیل و برای شما ارسال کرد برای شما یک پیامک اطلاع رسانی و برای کاربرتان یک پیامک تشکر ارسال شود.

افزونه پیامک ووکامرس

اگر مدیر یک فروشگاه اینترنتی هستید، لذت بخش‌ترین قسمت تمام این تلاش‌ها و آنچه خستگی را از تن بیرون می‌آورد و به شما انرژی مضاعف برای ادامه مسیر می‌دهد، صدای اس ام اس گوشی و مشاهده پیامک‌های فروش محصول است، برای این کار کافی است شما افزونه پیامک ووکامرس را نصب کنید و ووکامرس را به سامانه پیامک متصل کنید تا بعد از هر خرید به صورت اتوماتیک به شما پیامک ارسال شود، افزونه پیامک ووکامرس رایگان است و قابلیت‌های زیادی به فروشگاه اینترنتی شما اضافه می‌کند، مثلاَ می‌توانید تنظیم کنید بعد از ثبت سفارش نهایی به مشتری پیامک ارسال شود و از خرید مشتری تشکر کنید. (مانند دیجی کالا)

یا زمانی که محصولی در انبار موجود نیست بعد از آن‌که محصول در انبار موجود شد به صورت اتوماتیک پیامک افزایش موجودی کالا به مشتری ارسال شود.

خبرنامه پیامکی در وردپرس

خیلی از کاربران دکتر وردپرس در مورد نحوه راه اندازی سیستم خبرنامه پیامکی سوال می‌کنند که چگونه و با چه افزونه ای برای سایت وردپرس خبرنامه پیامکی راه اندازی کنند تا شماره موبایل بازدیدکننده را دریافت کنند و برای بازدیدکننده سایت پیامک ارسال کنند و او را به مشتری تبدیل کنند، این کار به سادگی با افزونه پیامک وردپرس امکان پذیر است. شما با نصب افزونه پیامک وردپرس و اتصال افزونه پیامک وردپرس به پنل اس ام اس می‌توانید خبرنامه پیامکی ایجاد کنید و در زمان‌های مختلف به صورت دستی یا اتوماتیک به بازدیدکننده سایت پیامک بفرستید.

نحوه دریافت خط خدماتی بدون سفته

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

اگر تا کنون با پنل اس ام اس کارکرده باشید، حتما می‌دانید خیلی از افراد دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند و بنابراین برای ارسال کدفعال سازی و استفاده از افزونه دیجیت می‌بایست خط خدماتی بگیرید.

فراز اس ام اس خط خدماتی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند کد اعتبار سنجی پیامکی را ارسال نمایید، اگر شما خط خدماتی نداشته باشید و از خطوط تبلیغاتی برای ارسال کد تایید پیامکی استفاده کنید، افرادی که پیامک تبلیغاتی را بسته‌اند، کد اعتبار سنجی پیامکی را دریافت نمی کنند و نمی توانند در سایت شما عضو شوند.

گرفتن خط خدماتی (اختصاصی) نیاز به ثبت شرکت حقوقی، سفته و … دارد اما فراز اس ام اس بدون نیاز به سفته خطوط خدماتی در اختیار مدیران سایت‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند به شماره موبایل‌های بلک لیست پیامک کد اعتبار سنجی با سرعت بالا ارسال کنند.

برای اینکه بتوانید افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس (افزونه دیجیت) را در سایتتان فعال کنید، ابتدا می بایست یک سامانه پیامکی از فراز اس ام اس تهیه کنید بعد از تهیه سامانه پیام کوتاه از طریق تیکت پشتیبانی، به کارشناسان فراز اس ام اس تیکت ارسال نمایید تا لینک تهیه افزونه دیجیت را در اختیار شما قرار دهند و بتوانید از کد اعتبار سنجی پیامکی استفاده کنید.

بازاریابی پیامکی

در کنار تمام قابلیت‌هایی که فراز اس ام اس برای ارسال پیامک از طریق وب در اختیار شما قرار می‌دهد، پنل اس ام اس فراز به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات پیامکی انجام دهد، برای ارسال پیامک انبوه نیز می‌توانید از سایت فراز اس ام اس استفاده نمایید، بانک شماره موبایل سراسر کشور را به تفکیک استان، شهر ، منطقه کدپستی ، سن و جنسیت در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به صورت هدفمند اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید.

راهنمای خرید سامانه پیامک

اگر می‌خواهید بهترین سامانه پیامکی را خریداری کنید باید بر اساس نیاز خود تصمیم بگیرید که قابلیت‌های ارائه شده در کدام سامانه پیامک برای شما مفید است و هدف شما از خرید سامانه پیامک چیست؟ ما پیشنهاد می‌کنیم، مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس در زومیت را مطالعه نمایید، زومیت در این مقاله بسیار کاربردی ملاک‌های مهم برای انتخاب سامانه پیامکی را اعلام کرده است.

در این مقاله در مورد افزونه‌های پیامکی جالبی که می‌تواند برای وردپرس و ووکامرس مفید باشد، با شما صحبت کردیم، اگر می‌خواهید این قابلیت‌های هیجان انگیز را به سایتتان اضافه نمایید تا به صورت اتوماتیک از سایت شما پیامک ارسال شود، برای خرید پنل پیامک به سایت شرکت فراز اس ام اس (www.farazsms.com) مراجعه نمایید، دکتر وردپرس را به‌عنوان معرف اعلام نمایید و هنگام ثبت نام در سامانه پیامکی با وارد کردن کد تخفیف doctorwp می‌توانید ۲۰% تخفیف دریافت کنید.

اگر هنوز برای انتخاب شرکت پنل پیامک سوالی در ذهن شما باقی مانده است، صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم با شرکت فراز اس ام اس تماس حاصل نمایید و سوال خود را از کارشناسان سامانه فراز اس‌ام‌اس بپرسید.

 

اگر تاکنون از سامانه پیامکی فراز اس ام اس استفاده کرده‌اید نظرتان را با کاربران دکتر وردپرس به اشتراک بگذارید تا کاربران سایت بتوانند از تجربیات شما برای خرید سامانه پیامکی استفاده کنند.

امتیاز شما برای این مقاله
8 نظرات
 1. sajjad می گوید

  سلام وقت بخیر
  این افزونه با edd سازگاری داره؟
  واین افزونه موقع ثبت نام کار به مدیر سایت پیامی ارسال میکنه؟

 2. سید محمود غفاری می گوید

  سلام نیما جان در افزونه دیجیتس امکان فعال سازی و غیر فعال سازی فیلد ایمیل برای ثبت نام در وردپرس و ووکامرس به صورت پیشفرض وجود دارد، همچنین اگر بخواهید می توانید افزونه دیجیتس را سفارشی سازی نموده و فیلدهای مورد نیازتان را به افزونه پیامکی دیجیتس برای گرفتن سایر اطلاعات هنگام ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس اضافه نمایید.

 3. نیما می گوید

  با سلام
  در این افزونه میشه شماره موبایل معرف هم فعال کرد؟

 4. علی امینی می گوید

  در حال گشت و گذار در دکتر وردپرس بودم که ببینم چه افزونه هایی را میتوانم برای سایتم نصب کنم، این افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل را که دیدم باز کردم، قبلا برای افزونه پیامک ووکامرس از فراز اس ام اس استفاده می کردم انصافا کارشون خوبه و سرعت ارسال اس ام اس هم نسبت به بقیه جاهایی که من تست کردم بیشتر بوده، فقط نمیدونستم این افزونه ورود با شمراه موبایل رو هم ارائه می دهند.
  به هر حال ممنون از دکتر وردپرس که این افزونه رو برای من معرفی کرد، چند وقت پیش با یک برنامه نویش صحبت کردم میگفت برای اینکه برای من پلاگین بنویسه که کاربر بتونه با شماره موبایل وارد سایت و فروشگاه اینترنتی بشه 500 هزار تومان هزینه میشه که من منصرف شدم.
  من امروز با دیدن این مقاله دوباره تصمیم گرفتم پیگیر موضوع شوم….
  مرسی

 5. سیدمحمود غفاری می گوید

  سلام بله خط خدماتی به صورت رایگان، در پنل های پیامکی سایت فراز اس ام اس موجود است که میتوانید به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند پیامک ارسال کدفعال سازی با سرعت بالا ارسال نمایید و شماره موبایل کاربران سایتتان را از طریق پیامک اعتبار سنجی نمایید.

 6. رضا بیت مشعل می گوید

  اگر واقعا خط خدماتی رایگان و بدون سفته ارائه شود ارزشش رو داره این پنل رو تهیه کنیم. مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی کار احراز هویت رو با مشکل مواجه کرده

 7. سیدمحمود غفاری می گوید

  سلام خوشحالم که افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس برای شما کاربردی بوده است، امیدواریم معرفی افزونه های پیامکی دیگر مثل افزونه پیامک ووکامرس، افزونه پیامک گرویتی و…. نیز برای شما جذاب بوده باشد، در صورتی که در نصب و راه اندازی افزونه های پیامکی مشکلی داشتید، خوشحال می شویم به شما کمک کنیم.

 8. علی صاحبی می گوید

  خیلی وقت بود که دنبال افزونه ثبت نام با شماره موبایل بودم ممنون که افزونه تایید شماره موبایل برای کاربران ووکامرس رو معرفی کردید، ما گیفت کارت ارائه میکنیم و اینماد می گوید حتما باید شماره موبایل کاربران تایید شده باشد، به همین دلیل خیلی وقت بود که دنبال افزونه تایید شماره موبایل زمان ثبت نام کاربران برای فروشگاه ساز اینترنتی ووکامرس بودم. به هر حال بابت معرفی افزونه دیجیت ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.