تبلیغات متنی در وردپرس با Parsi Text ADS

یکی از راه‌های کسب درامد از وبسایت به واسطه درج تبلیغات می‌باشد که در آن می توانید نسبت به درج تبلیغات متنی، بنری، رپورتاژآگهی، تبلیغات در ویدپوها و… اقدام کنید.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان می توانید تبلیغات متنی خود را در سایت قرار داده و به راحتی انها را مدیریت کنید. یکی از مشکلاتی که در مدیریت تبلیغات وجود دارد این است که زمان انقضای آنها را ممکن است فراموش کنید اما با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا تاریخ انقضای آگهی را وارد کنید تا در زمان تعیین شده از سایت حذف شود.

تبلیغات متنی در وردپرس

Parsi Text ADS doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Parsi Text ADS در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 50 نصب فعال را ازآن خود کند که با استفاده از آن می‌توانید تبلیغات متنی خود را به صورت زماندار در قالب یک ابزارک درج کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد که با مراجعه به آن می‌توانید تبلیغات خود را درج کنید.

Parsi Text ADS

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا آدرس مقصد را بدون http وارد کرده و در فیلد دوم توضیحات مربوط به لینک را درج کنید. سپس از قسمت domain name نام دامنه را وارد کرده و از بخش color of ads رنگ مورد نظر برای تبلیغ متنی را انتخاب کرده و در نهایت در بخش email or phone number ایمیل، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگری از مشتری را وارد کنید تا در صورت منقضی شدن آگهی با وی ارتباط برقرار کرده و در جهت تمدید آگهی او را تشویق کنید.

Parsi Text ADS exp

مشابه تصویر فوق از بخش انتشار آگهی نیز می‌توانید تاریخ انقضای لینک را وارد کنید تا در صورت به اتمام رسیدن آن به صورت خودکار از سایت حذف شده و نمایش داده نشود.

Parsi Text ADS mod

لینک‌های تبلیغاتی درج شده را نیز می توانید مانند نوشته‌ها از افزونه مشاهده کرده و وضعیت فعال یا غیرفعال بودن هریک از آنها را به همراه اطلاعات تماس مشتری و تاریخ درج آنها مشاهده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک های ضمیمه دانلود افزونه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.