نه به بیکاری با آشنایی با وردپرس !

این روزها مهارت حرف اول را میزند اگر در هر حرفه ای شما مهارت لازم را داشته باشید قطعا درآمد خویی خواهید داشت و در زندگی شخصی خود فرد موفقی هستید . هر روز مهارت های جدیدی ایجاد میشود و هر کدام از آن ها میتوان درآمد خوبی از آنها کسب کرد یکی از آن ها وردپرس است که باید به آتوجه بیشتری داشت  چون که این مهارت سقف درآمدی ندارد و شما اگر در آن مهارت کافی داشته باشید میتوانید درآمد عالی برای گذراندن زندگی خود بدست بیاورید . یا میتوانید سایتی را برای خود با وردپرس ایجاد کنید و آن را به درآمد برسانید یا اینکه جذب شرکت های معروف شوید با یک جستجوی ساده فراخوان جذب وردپرس کار را میتوان در سایت های استخدامی مشاهده کنید

گستران استور

از کجا برای یادگیری وردپرس شروع کنیم ؟

قدم اول برای کسب مهارت در این حرفه  و بالا بردن دانش پیدا مردن یک منبع معتبر و آگاه است . وبسایت های زیادی این آموزش ها را ارائه میکنند شما میتوانید برای آموزش وردپرس از یک منبع مطمعن و رایگان به نام گستران وب کمک بگیرید . گستران وب آموزش های لازم را رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد و اگر از آموزش های آن به خوبی استفاده کنید قطعا یک وردپرس کار حرفه ای میشود ! در تیم ما  هستند عزیزانی که ابتدا به عوان یک کاربر ساده دانش خود را طریق همین آموزش ها افزایش دادند و الان یکی از مدیران اصلی گستران وب هستند . و ما همواره از کاربران خوش ذوق و فعال برای استخدام دعوت به عمل می آوریم و اگر فکر میکنید دانش کافی در این زمینه را دارید در بخش فرصت های شغلی رزومه خود را برای ما ارسال کنید .

معنی زمان و مکان برای وردپرس کار معنی ندارد شما اگر وردپرس کار خوبی باشید در هر زمان میتوانید کسب درآمد کنید پروژه های گوناگونی از سایت های مختلف دریافت و آنها را انجام دهید شما میتوانید به تولید محتوا بپردازید و وبسایت خود را راه اندازی کنید و آن را به راحتی بدون کمک کسی مدیریت کنید .

شما با وردپرس میتوانید هر چیزی را راه اندازی کنید:

  • سایت های شرکتی
  • سایت های فروشگاهی
  • سایت های خبری
  • سایت های تفریحی
  • سایت موزیک و فیلم و …

فقط کافیست دانش وردپرس را داشته باشید و یک قالب وردپرس حرفه ای ، سایت خود را جذاب کنید و برای مشتریان خود ، کاربر پسند کنید. در انتخاب قالب وردپرسی باید دقت زیادی کنید تا پوسته مورد نظر را مناسب به زمینه کار خود را انتخاب کنید . دقت در خرید قالب سایت خود را بالا ببرید چون که سایت های زیادی هستند که محصولات ویروسی را ارائه میدهند و این موضوع آینده کسب و کار شما را به خطر می اندازد . تیم گستران استور که در کنار تیم اصلی ما فعالیت میکند محصولات اورجینال وردپرس را ارائه میدهد و شما میتواند قبل از خرید از مشاوران فروش راهنمایی بگیرید و بعد از خرید قالب یا افزونه مورد نظر از پشتیبانی برای نصب یا راه اندازی کمک بگیرید .

امتیاز شما برای این مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.